בדיקת סיסי שליה לפני יום 40 (אם נשאית X שביר)
שלום לכבוד הרב קראתי את מאמרו של ד"ר אייבי לוין לגבי בדיקת סיסי שליה לפני יום 40: אני בת 32 נשאית X ששביר יש לי
Dear Rabbi Halperin –
A person who's mother was a gentile, and did not undergo Giur (Jewish conversion procedure), is defined Halachically as a gentile for all (halachic-medical) intents and purposes
Nevertheless, Jewish law recognizes the fact that the biological father is Jewish, so many Poskim encouraged the Giur of such children that are biologically descendant from a Jewish father.
Sources:
In summary, if you wholeheartedly wish to undergo Giur, it is our estimation that the orthodox Batei Din will not prevent you from accomplishing this.
שלום לכבוד הרב קראתי את מאמרו של ד"ר אייבי לוין לגבי בדיקת סיסי שליה לפני יום 40: אני בת 32 נשאית X ששביר יש לי
שלום.אמח לקבל תשובתכם ביחס לשאלות הקשורות למצב נפשי: 1.האם מותר לחלל שבת עבור אשה שנאנסה?2.האם מותר לחובש לתמוך גופנית (חיבוק נגיעה וכו..) להרגיע אשה שנפגעה
מקרה כירורגי מחדר מיון: בן 95, צלול קוגניטיבית. ב-3 חודשים האחרונים ירידה בתפקוד ונזקק לעזרת המשפחה בתפקוד יומיומי בביתו. ברקע COPD, אי ספיקת לב קלה-בינונית.
שלום רב, אישתי ב"ה אמורה להתחיל לעבוד בביה"ח תל השומר כאחות, אנחנו גרים ליד קרית מלאכי כ- 45 דק' נסיעה מביה"ח. ככל הנראה לא יהיו
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.