שלום רב! יש לי דלקת בגרון ואני נוטלת תרופת אנטיביוטיקה `רפפאן מגה` פעמים ביום. אין מצב לקחת תרופא הזאת בלי מים בגלל שהיא מאוד גדולה וקשה לבליעה. חוץ מזה תרופאת אנטיביוטיקה כפי שידוע לי אסור לקחת על בלי אוכל. מה עלי לעשות? האם מותר לשתות בשיעורים אחרי התרופה או לא לקחת אותה בכלל בצום? תודה מראש
לעיון בשאלה נוספת העוסקת בנטית תרופה בט' באב, ראי בשאלה מס' 3159
שלום רב! אני מנהל קהילת מד"א ירושלים באתר MSN. רציתי בבקשה, שתשלחו לי על מנת שאני אפרסם בקהילה את הסוגיות ההלכתיות שבנושא נטילת תרופות ושתית
שלום רב, ביום שלישי האחרון בשעות הצהרים עברתי ניתוח פיסורה. (חיתוך שריר הסוגר) הסיכון המרכזי בניתוח הנ"ל הינו חו"ח זיהום. לכן קבלתי הוראה מהרופא המנתח
בעזרת השם כסלו התשע"גשלום וברכה הרב ד"ר הלפרין.אני אברך בישיבה, מלמד בישיבה תיכונית, ומשתתף כעת בסדרת שיעורים בהלכות נדה.באחד השיעורים האחרונים עלתה סוגיית הפסיקה בהלכות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.