שילוב הנקה והריון בצום יום כיפור
בתי בת שנה וחודש ואני עדיין מניקה. אמנם רק 3 פעמים ביום אבל בתי עדיין אוהבת לינוק בבוקר, אחה"צ ולפני השינה. כעת גיליתי שאני בתחילת
לקראת חג הפסח הקרב ובא התעוררה אצלה שאלת כשרות הכדורים שאני לוקחת לחג הפסח. אני סובלת מכאב ראש כרוני. כיום אני לוקחת תוספי מזון המקלים רבות על כאב הראש. אם וכאשר אינני לוקחת אותם בכלל או במידה מספקת כאב הראש חוזר- הכאב חזק וגורם לי לחוסר תפקוד לזמן רב (מספר ימים עד מספר שבועות). להלן תוספי המזון אשר אני נוטלת באופן קבוע: *בוטשריס ברום (כמוסות רוסקוס אקוליאטוס) *b-comlex *גרבידול *מגנזיום וויטמין B6 *לקטובצילוס אסידופולוס *תה 'גלוקודן'. -הערה: הרופא המטפל בי אמר שה"בוטשריס ברום" הם הכדורים הקריטיים ביותר והם לא ניתנים להחלפה בתרופה אחרת ועדיף שלא להפסיקם בתקופת הפסח ובכלל. אם זה משנה אני אשכנזיה ומקפידה שלא לאכול קטניות במהלך הפסח. אשמח לדעת איזה מתוספי המזון הנ"ל מותר לי להמשיך ליטול במהלך חג הפסח. ברצוני לציין כי כל התרופות הקונבנציונליות לכאבי ראש (משככי כאבים) וכל תרופות לטיפול במגרנות לא עוזרות לי כלל. בתודה מראש,
אין לנו מידע על ההרכבים של תוספי המזון אותם ציינת.
לגבי תרופות שהרופא המטפל מגדיר כ"קריטיים ביותר" שלא ניתנים להחלפה להחלפה בתרופה אחרת, את רשאית לבלוע אותם בפסח, בתנאי שאין להם טעם טעים. אם יש להם "טעם טעים" אנא חזרי אלינו בהקדם.
בתי בת שנה וחודש ואני עדיין מניקה. אמנם רק 3 פעמים ביום אבל בתי עדיין אוהבת לינוק בבוקר, אחה"צ ולפני השינה. כעת גיליתי שאני בתחילת
לכבוד הרב שלום, אני בהריון בשבוע 32, תשעה באב יחול ב"ה בעוד שבועיים, קראתי כל מיני תשובות באינטרנט האם נשים בהריון צריכות לצום או לא,
אני בהריון בשבוע 10, כבר שבועיים שיש לי דימום, שהחל בהתחלה כדימום רציני ממש ואח"כ המשיך וממשיך ככתמים לפעמים אדומים יותר ולפעמים חומים יותר. מבחינת
שלום רב! הנני מעוניינת לקרוא את "שיר השירים"( 40יום ), רציתי לדעת אם חובה לקרוא בעלות השחר או שמותר במהלך היום.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.