צום יום הכיפורים – בעיות בכליות
Post Content אשה שיש חשש שיש לה רק כליה 1 מחכים ל mri ויש לה דלקות שתן שוב ושוב ועכשיו לפני יום כיפור קיבלה דלקת
שלום אני נשוי בן 21. כבר הרבה שנים שאני בהתמודדות עם יצר העריות בכל הקשור לאינטרנט, ואני משתדל להרבות טוב, לשמוח, ללמוד תורה ולהרחיק כמה שאפשר בין הנפילות וכל שאר העצות. אבל לאחרונה המצב נעשה הרבה יותר קשה ואני נופל כל הזמן. אני ואשתי נמצאים בטיפול זוגי בגלל הפלות שהיו לנו והיו מאד קשים לאשתי, ושאלתי אותו איך (או האם) לערב אותה בנסיונות ובנפילות שלי. (היא יודעת על זה בגדול, כבר דיברתי איתה כמה פעמים והיא יודעת שזה קורה לפעמים אבל אניי לא ספציפי) אם הרב יוכל בדרך אגב לענות על זה – אודה לו מאד. מה שיצא זה שהפסיכולוג הציע שאפגש איתו לשיחה פרטית, והוא נתן לי כל מיני עצות והדכות שחלק מהן התנהגותיות אבל בנוסף הוא טוען שיש לי OCD (הפרעה אובססיבית כפייתית או משהו) והציע שאלך לפסיכיאטר שיתן לי תרופות. הוא טען שכמו שכשאדם חלש כי חסר לו ויטמין זה לא בושה בכלל לקחת כדור, ככה אותו דבר פה שחסר לי איזה רכיב כימי במוח. אני לא יודע מה לעשות עם זה. מפריעות לי השאלות – אם אפשר ככה עם כדור לשחק לי עם הראש אז מי אני? ועוד דברים בסגנון כזה. בכלל, אולי זו סתם עקיפה של הנסיון שה` נותן לי (בצורה קיצונית זה דומה אולי לעוור את העיניים כדי לא לראות דברים לא צנועים) אשמח לשמוע מכם תודה
שאלותיך טובות וראויות.
מי שזקוק לתרופה בגלל OCD ראוי שיקח אותה בהדרכת רופא, ובכך הוא גם מקיים מצוה של שמירת הבריאות.
הקב"ה ברא תרופות כדי שניתן יהיה לעזור בהם לאנשים סובלים, כשהתרופה יכולה למנוע מהם את הסבל המיותר.
Post Content אשה שיש חשש שיש לה רק כליה 1 מחכים ל mri ויש לה דלקות שתן שוב ושוב ועכשיו לפני יום כיפור קיבלה דלקת
לרב הלפרין שלום, שאלתי אודות קביעתו של להרב ולדנברג כי יש לנתח את האשה ההרה שנמצאת במצב של מות מוחי (ציץ אליעזר חלק יז סימן
I am a physicist and started recently to work for Philips Medical in Haifa. We develop x-ray-computed-tomography. My field is patient safty and dose reduction. For
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.