טבילה לאישה בהתאוששות מבעיות אכילה והערכה עצמית
שלום לרב, אני דיאטנית קלינית המתמחה בהפרעות אכילה ועובדת עם נשים צעירות בשלבים שונים של המחלה- אקוטית וכרונית.לפני כשנה וחצי פניתי לרב בנוגע ליום כיפור עבור
נתאם זה בסדר מבחינתכם בנושא של תרומה בעד תרומה האם זה אתי?
אני מניח שהשאלה עוסקת בתרומת איברים בהצלבה. כלומר: א' תורם לג', ואז חבר של ג' תורם איבר לב' וכן הלאה. לכן – אם זה מגדיל את מספר התרומות (וזה מגדיל) מקובל בעולם שזה אתי, כאשר התרומה היא אנונימית.
שלום לרב, אני דיאטנית קלינית המתמחה בהפרעות אכילה ועובדת עם נשים צעירות בשלבים שונים של המחלה- אקוטית וכרונית.לפני כשנה וחצי פניתי לרב בנוגע ליום כיפור עבור
בוקר טובאשתי תהיה בע"ה בשבוע 30 לקראת צום י"ז בתמוז, האם היא צריכה לצום ? (לפני שבוע היו לה כאבי בטן חזקים והלכנו למוקד וחיברו
אשה נשלחה לחדר לידה, ושם עשו לה בדיקה פנימית, המילדת אמרה כמעט אמרה שאין פתיחה בכלל אבל בסוף ראתה שהיה בקושי אצבע, ושיש צואר ארוך
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.