דימום לאחר התקנת התקן תוך רחמי
שלום, האם דימום לאחר התקנת- התקן תוך רחמי דינו כדם נידה.. יש לציין שאני שישה שבועות לאחר לידה ואני מניקה ולא מדובר בווסת. אודה לתשובתך-
ראשית, תודה על תשובתכם לשאלתי (מכון שלזינגר. בקשתם הבהרות נוספות. האם גם לגבי תרומת ביצית קיים החשש של ממזרות? אם כן האם אתם מציעים לי לדאוג למידע כל שהוא על התורמת כדי שבבוא העת אוכל להציגו בפני הרבנות (כוונתי בהגיע ילדי לגי נישואין)? יכול להיות שאני לא חושבת/חשבתי על כל השלכות אף שב"אינסטינקט" ועל פי הידע הבסיסי שלי בעניין לא חשבתי שישנה בעייה בלתי פתירה. בקיצור , אני מקווה שלא סיבכתי יותר מדי את החיים לילדי וכל הרחבה שלכם בעניין תקל עלי.ושוב תודה על רצונכם הטוב.
כדי למנוע חשש ממזרות מיותר, יש לשמור את כל הנתונים על התורמת בבית החולים בו בוצעה התרומה, ולוודא עם בית החולים שפרטים אלו ישמרו לאורך זמן.
יתכן ולא יהיה צורך להשתמש בנתונים השמורים, אבל למקרה שבית הדין יקבע שבלא נתונים אלו עלולה להיווצר בעיה קשה – אז ורק אז חייבים לדאוג שבית הדין (לא את) יוכל לברר את הטעון בירור עם בית החולים הנדון.
שלום, האם דימום לאחר התקנת- התקן תוך רחמי דינו כדם נידה.. יש לציין שאני שישה שבועות לאחר לידה ואני מניקה ולא מדובר בווסת. אודה לתשובתך-
בס"דלכבוד הרב שלוםאשתי בשבוע ה18 להריונה הרביעי.בסקר השליש הראשון להריון, בבדיקת שקיפות עורפית, התגלה כי יש סיכון של 1:65 לתסמונת דאון.סקירת מערכות מוקדמת תקינה לגמרי.ייעוץ
שלום רב, רציתי להתעייץ ולשאול מה יחס ההלכה לעשיית בדיקות לגילוי מחלות תורשתיות? האם כל אדם ראשי לעשות את הבדיקות? מתי כדאי לבצע את הבדיקות?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.