החזרת עוברים מוקפאים לפני טבילה
בעניין החזרת עוברים מוקפאים לפני טבילה במקווה, אשמח ליותר פירוט מעבר למותר או אסור, בתודה
שלום. יש לי בעיה של עצירות והרגשה שאני צריכה לשירותים ברוב שעות היום, אך לוקח לפעמים יום עד שאני מצליחה ובמשך היום זה מתבטא בהפחות. ידוע לי שאני צריכה לטפל בזה בצורה יותר רצינית מלבד ההשקעה בתזונה נכונה ושתייה רבה. שאלתי היא, עד לזמן שזה בע"ה ייפתר, כל פעם שאני באה להתפלל (שחרית ומנחה), לומדת דברי קודש וקוראת תהילים אני מרגישה נורא(!!!) שמצד אחד זו עבירה להתפלל כשנצרכים לנקבינו, אך אין לי ברירה כי אני יודעת שגם אם ארצה זה לא יצא בקרוב ויעבור זמן תפילה.. מה יותר חשוב? איך עליי לנהוג? תודה מראש.
כדבר ראשון עליך להבדק על ידי רופא משפחה מנוסה או רופא מומחה למערכת העיכול (גסטרואנטרולוג).
מייד לאחר הברור הראשוני, אנא חזרי אלינו (לפרויקט השו"ת ברפואה ןהלכה של מכון שלזינגר) להשלמת התשובה בדוא"ל irp@medethics.org.il
קישור לפרויקט השו"ת ברפואה והלכה של מכון שלזינגר:
https://www.medethics.org.il/db/responsa.asp
ולהוספת שאלה:
https://www.medethics.org.il/siteheb/Qform.asp
בעניין החזרת עוברים מוקפאים לפני טבילה במקווה, אשמח ליותר פירוט מעבר למותר או אסור, בתודה
אני סטודנטית לתואר שני במגמה לפסכיוביולוגיה באוניברסיטת ת"א. בשבוע הקרוב אני אמורה להבחן במעבדה. במסגרת המבחן אני אמורה לבצע ניתוח הסרת שחלות לחולדה. הבנתי שיש
שלום רב, ביום שלישי האחרון בשעות הצהרים עברתי ניתוח פיסורה. (חיתוך שריר הסוגר) הסיכון המרכזי בניתוח הנ"ל הינו חו"ח זיהום. לכן קבלתי הוראה מהרופא המנתח
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.