גיל הפוריות לשידוך
בתאריך: 24/05/2006 21:52:24 :כותרת השאלה גיל הפוריות לעומת גיל האישיות ביחס לשידוכין :תוכן השאלה כבוד הרב, שלומות ואור! פונה אני אל כבודו בשאלה כבדת משקל
לאחר ניתוח ערמונית, יש לי בעיית שליטה בשתן ואני משתמש באופן זמני בתחתונית (פד), אשר לתוכו מטפטף השתן. הצד החיצוני נשאר יבש, אך הצד הפנימי רטוב מטפטופי שתן. זה דומה לחיתול רטוב של תינוק. האם במצב זה מותר להתפלל, להניח תפילין ולברך.
הטיפות מעכבות את התפלה רק אם מרגישים שהן יוצאות. ובזמן שהן יוצאות וחייבים להפסיק בכל מקום שנמצאים בתפלה כי אז אסור להוציא שום דבר שבקדושה מן הפה או להרהר בהם. אחרי שהן יצאו, מותר להמשיך בתפלה אחרי נטילת ידים. (אך אם אחרי הטלת מים תוכל לחכות עד שגם הטיפות אלו יצאו בלא לעכב את התחלת תפלתך והנחת תפילין, ודאי טוב, אבל אסור להגזים בהמתנה.)
בתאריך: 24/05/2006 21:52:24 :כותרת השאלה גיל הפוריות לעומת גיל האישיות ביחס לשידוכין :תוכן השאלה כבוד הרב, שלומות ואור! פונה אני אל כבודו בשאלה כבדת משקל
בס"ד שלום רב. אני לקראת סיום לימודי ברפואה סינית (דיקור,צמחי מרפא). בעקבות עיון בשו"ת התעוררו בי מספר שאלות: א. ראיתי שהרב נשאל על טיפול בשיאצו
יש היום מספר נשים בודד שאין להם רחם יש להכול רק אין רחם אז הם כאילו נונות ביצית שלהם הכול שלהם ורק התינוק גדל אצל
Post Content יש במשפחה שלי מקרה מאוד מסובך וקשה של שיתוף פעולה מצעד כלל המשפחה. ואני רוצה לדעת אם אני יהודי או לא. הבנתי מרב
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.