מספר השאלה:
כותרת
קושי בריאותי של חברה
תוכן השאלה.
שלום, חברה שלי סובלת מזה שלושה חודשים בכאבים עזים באיזור שלפוחית השתן. בשלבים מוקדמים היא הייתה הולכת לשירותים לעיתים דחופות מאוד ואחרי זמן מה התחילו כאבים חזקים עד חוסר יכולת לשבת והיום גם קושי בשכיבה. היא הייתה פעמים רבות במיון, לאחר בדיקות מסויימות היא נשלחה חזרה לביתה, היא הייתה אצל רופאים רבים ועברה הרבה בדיקות. כמו כן היא הייתה אצל רבנים בחיפוש אחר עזרה. בחיפוש באינטרנט היא עלתה על איזשהיא מחלה נדירה שפוגעת באיזור שלפוחית השתן, היא נקראת תסמונת השלפוחית הרגיזה את שמה בלעז איני זוכרת. היא משוכנעת שהיא חולה במחלה זו ולמחלה זו כיום אין דרכי טיפול. היא אמורה לעבור שבוע הבא ב"ה ביופסיה על מנת לשלול מחלות אחרות ואולי להצביע על אותה מחלה נדירה. חברתי היא בחורה בת 22 מלאת שמחת חיים מוכשרת וחכמה מאוד שנמצאת היום ביאוש, היא הפסיקה את לימודיה והיא נמצאת בבית חוץ מאשר יציאה לרופא או לרב מסויים. אני אשמח אם תתיחסו לשאלה זו ברצינות יתירה. תודה מראש
מדובר בשאלה רפואית טהורה ויש להפנותה לרופא אורולוג מומחה.
אדם הסובל מאלרגיה לגלוטן ואוכל מצות בפסח בלי גלוטן ובתוך המצה יש חומרים נוספים חוץ מהקמח ומהמים אז האם בליל הסדר יוצא ידי חובה כי
חברה שלי חולת סכרת,ואמרו לה שחלב גמלים עוזר לריפוי המחלה. האם מותר לה לשתות אותו בשביל תרופה כמובן ולא לצורך הנאה…
שחום. התחתנו לפני חודשיים . בכל פעם שבעלי ואני מגיעים למצב של קרבה ואינטימיות (לפחות פעם ביום..) הוא רוצה ומרגיש צורך עז להוציא זרע. אני
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.