סיפוק מיני
אישה בין אם היא נשואה או רווקה האם מותר לה להגיע לסיפוק מיני בדרך כל שהיא באופן לבד כי הרי אם בכך הוצאת זרע לבטלה
שלום לרב , אני סובלת שנים רבות מהזיות שמיעה,ומחשבות כפיתיות לפעמים מדחפים אובדניים אובססיבים , נתנו לי אין ספור כדורים שלא הועילו וגרמו לי לתופעות לוואי קשות כגון : חוסר שקט נוראי, הגברת דחפים אובדניים, בכל פעם שלקחתי תרופות, הייתי צריכה להתאשפז וניכנסתי לפסיכוזה קשה. עקב התופעות אני ממש פוחדת לקחת שוב כדורים. מדובר על עשרות תרופות , רופאים טוענים שיש לי רגישות נדירה לתרופות.
כרגע אני סובלת מאד מאליצונציות של שמיעה ומרגישה שאיני יכולה לשמור שבת בלי להסיך את הדעת באופן של שמיעת רדיו או צפיה בטלויזיה. הדבר לא עוזר לי להרגיש טוב היות ואני מרגישה כמו פושעת שחוטאת. אני ממולכדת במצב בלתי אפשרי וזה גורם לי לחשוב שאולי עדיף לי להתאבד מאשר לא לקיים מצוות.
מה דעתך, זה דחוף.
א. להתאבד זה איסור חמור מאד, ואסור לפנות לכיוון כל כך נורא.
לגבי הרגשתך כפושעת שחוטאת – זו הרגשה שגויה, שהרי במצבך ייתכן ואינך עוברת איסור אם את מוכרחה להעזר ברדיו או בטלויזיה.
ב. החשש שלי הוא שאת נמצאת במה שקרוי תת-טיפול. במילים אחרות, למרות שיש תרופות שיכולות להחזיר לה את הרגשת השפיות ואת החיים הנורמאליים, עקב הפחדים שלך את מפסידה את התועלת שבהם.
אני מייעץ לך מאד לחזור לטיפול אצל רופא פסיכיאטר מומחה, כדי שתחזרי לחיים נורמאליים, ותימנעי מהסבל הנורא בו את נמצאת.
אישה בין אם היא נשואה או רווקה האם מותר לה להגיע לסיפוק מיני בדרך כל שהיא באופן לבד כי הרי אם בכך הוצאת זרע לבטלה
אנו מתלבטים בבעיה הבאה: נשואים כ8 שנים. בשנתיים הראשונות לנישואינו לא הצלחנו לזכות בהריון, ולאחר טיפול קל תרופתי נקלט ההריון. במהלך הלידה הראשונה אובחן שאשתי
נכדי נולד פג. כיום, לאחר כחודש מהולדתו ראה אותו המוהל ואיבחן שפתח יציאת השתן פונה מעט הצידה ולדעתו בשלב מסויים יהיה צורך לבצע ניתוח לתיקון
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.