ציום יום הכיפורים לאחר אירוע מוחי והיסטוריה של בעיות לב
בס"ד 23.8.17לכבודהרב ד"ר מרדכי הלפריןשלום רב.אני בת 66, סובלת מפרפור פרוזדורים מזה כמה שנים. בתאריך 20.5.17 עברתי אירוע מוחי.בביקורי אצל הקרדיולוג המטפל בי הוא אסר
אשה שהיתה לוקחת כדורים כדי להיות לה וסת מסודר(שם הכדור באנגלית MERCET) והיינו שבכל יום היא לוקחת כדור ובימים שבהם היא מקבלת המחזור לוקחת כדור של סוג אחר ע"י הכדורים אלו היו לה מחזור רגיל של כ"ט (עשרים ותשע )יום.זה נמשך כמו שתי שנים. עכשיו היא הפסיקה בטיפול זה. זה גרם לה שלא ראתה עוד ביום הכ"ט של המחזור,רק ראתה ביום הל"ב . השאלה היא האם היא צריכה עוד לחשוש לוסת של יום הכ"ט שנקבע ע"י הכדורים או לא?
לכתחילה צריכה לחשוש מספק, עד שהוסת תעקר 3 פעמים.
בס"ד 23.8.17לכבודהרב ד"ר מרדכי הלפריןשלום רב.אני בת 66, סובלת מפרפור פרוזדורים מזה כמה שנים. בתאריך 20.5.17 עברתי אירוע מוחי.בביקורי אצל הקרדיולוג המטפל בי הוא אסר
שאלה לגבי צום ביום כיפור אני בהריון תאומים, שבוע 26. רופא הנשים אמר לי לא לצום, רציתי לברר עמדת ההלכה. תודה ושנה טובה
לכבוד הרב שלום, אשתי ילדה את לידתה השנייה לפני 4 חודשים, ולאחר מכן רופא שם לה התקן למניעת היריון. זו הפעם השנייה שמופיע אצלה כתם
שלום כבוד הרב, אני בהריון שלישי בשבוע 20. ההריון היה קשה מקודמיו והקאתי הרבה עד בערך השבועיים האחרונים. בנוסף בסוף השבוע האחרון חליתי בסינוסיטיס וקיבלתי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.