הפלה לעוברים ללא דופק
שלום וברכה! אני בשבוע השביעי להריוני(ע"פ הרופאים)לפי חישובי אני בשבוע החמישי(כי הקליטה היא בליל המקווה או כמה ימים אח"כ). היום(12.10.04)ביצעתי בדיקת אולטראסאונד וגינאלי ובו אובחן
כבוד הרב שלום
אני מיילדת שעובדת בבית חולים איכילוב .סיימתי ללמוד לפני 27 שנים
אני מעוניינת לברר לגבי שימוש בשיליות אחרי לידה. ידוע שיש הרבה סגלות לשילייה של כל תינוק – ויש אפשרות לרקוח מהשלייה תרופות הומיופטיות שיכולים לטפל ולשפר את מצב הבריאותי של אותו התינוק בלבד
האם מותר לפי ההלכה להשתמש בשיליה אחרי הלידה-? כמובן באישור האם
אני מעוניית ללמוד קורס המכשיר ומקנה ידע ומיומנות לשימוש בשילייה ותוצרותיה, אך קודם רוצה לדעת האם זה מותר לפי ההלכה.
—
ג
שלום וברכה! אני בשבוע השביעי להריוני(ע"פ הרופאים)לפי חישובי אני בשבוע החמישי(כי הקליטה היא בליל המקווה או כמה ימים אח"כ). היום(12.10.04)ביצעתי בדיקת אולטראסאונד וגינאלי ובו אובחן
אני מטופלת IVF ובימים אלו נמצאת בתהליך הכנה לקראת שאיבה. תהליך זה כרוך בבדיקות דם ואולטרסונד כל יומיים ובקבלת 2 סוגי זריקות במינונים שונים כל
שלום מזה שנתיים אני עם התקן מסוג ג'ניפיקס בחצי שנה האחרונה החלו דימומים בין ווסתיים ובחודשיים האחרונים הדימומים נמשכים ללא הפסקה. רופא הנשים המליץ להעזר
שלום רב, ברצוני לדעת האם תוסף התזונה ויטמין D3 בטיפות תוצרת ויטאמד , בנימינה הינו כשר לפסח? ורד גלעדי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.