עבודת סטודנט בנושא – הפריה חוץ גופית בהמופיליה
בס"ד אנחנו תלמידות העושות עבודה בנושא מחלת ההמופיליההפריה חוץ גופית. בעבודה צריך להכניס סיפור מסגרת שבסופה יש שאלה הלכתית מובילה, אנחנו לא מצליחות למצוא את
שלום רב. אני חולה אסטמה וסובל מידי פעם מקוצר נשימה בעיקר מתנאי מזג אוויר שונים של לחות או שינויים במזג האוויר. קוצר הנשימה שלי בד"כ אינו מופיע בצורה חזקה אלא יחסית ברמה נמוכה (שגם זה מצב לא נעים) ולפעמים ברמה גבוהה יותר. הוא קורה בעיקר בלילה ומקשה על הנשימה אך לא על תפקוד שאר הגוף ומלווה בתחושה מעיקה של נשימות עמוקות המקשה על ההירדמות בלילה. לצורך העניין אני משתמש במשאף וונטולין בלבד. ברצוני לשאול באיזה מצב מותר לי להשתמש במשאף הוונטולין בשבת? האם על כל הפרעה בנשימה או שיש מדד אחר לדבר. תודה רבה.
זהה ל7482
בס"ד אנחנו תלמידות העושות עבודה בנושא מחלת ההמופיליההפריה חוץ גופית. בעבודה צריך להכניס סיפור מסגרת שבסופה יש שאלה הלכתית מובילה, אנחנו לא מצליחות למצוא את
אשמח מאד אם תוכלו לספק לי חומר (עדיף בעברית) אודות פונקצית קרישת דם אצל תינוק. באחד המאמרים כתבה דר' אילה אברהמוב כי יש קשר בין
שלום לך. אני לקויית שמיעה מלידה ומשתמשת במכשיר שמיעה. אני מתעניינת בניתוח שתל קוכלארי. שימוש בשתל זה מצריך שימוש במעבד המופעל בסוללות. יש שלושה חברות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.