קביעת ממזרות ע"פ בדיקת רקמות
מעוניין לקבל עמ' 70-73 מאסיא טו בענין קביעת ממזרות ע"פ בדיקת רקמות
שלום הרב, אנחנו זוג נשוי כ-4 חודשים. נמצאים בשבוע ה-12 להריון. קיבלנו יעוץ מרופאה בכירה בתחום הזיהומים הויראלים, לקיים יחסים עם קונדום במהלך ההריון, מאחר ולבעלי נוגדנים לCMV (מסוג IGG), ואילו לי אין כלל נוגדנים, וחשד שאני אדבק ממנו, ולכך השלכות רבות.
חשוב לי לציין שהיעוץ ניתן בשל הדבקה ראשונית שלי במהלך ההריון בהרפס (בשפה) ממקור לא ידוע, ובמחשבה שיתכן שההדבקה הינה מבעלי שבעבר חלה בהרפס, וזה על אף שלא היה לאחרונה במחלה פעילה.
נשמח לדעת אם ישנו מקום להתיר את הנ"ל.
א. הנושא שהעלית חשוב ביותר.
ב. אנא פני לרבני מכון פוע"ה בטלפון 02-651-50-50 בשעות העבודה. הרב מנחם בורשטיין שליט"א, ראש מכון פוע"ה, עסק כבר כמה פעמים בנושא שאלתך.
כמו כן ראי שו"ת #5819.
מעוניין לקבל עמ' 70-73 מאסיא טו בענין קביעת ממזרות ע"פ בדיקת רקמות
לשם עידוד גדילה לבני שגילו כעת 12.5 (למי שיש לו די בהורמון הגדילה, אך הגוף, כנראה,לא מפרישו במידה ראויה) ישנו טיפול (יקר – אלפי שקלים
שלום, אני רופא מתמחה בגינקולוגיה. אני נתקל בקונפליקט בין מחוייבותי ההלכתית/מצפונית לעומת מחוייבותי המקצועית כאשר מגיעות אליי לביה"ח נשים אשר מגלות הריון לא רצוי ומעוניינות
מה האיסורים ההלכתיים בניתוק אנשים חולים (במחולות סופניות -צמחים -זיקנה וכו'…) ממכשירי הנשמה והחייאה? (אנשים שעוברים סבל וכאב) ברשותם-במקרים בהם, הם בהכרה. או לא ברשותם-
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.