קולפוסקופיה ואפשרויות הנידה המשתמעות מבדיקה כזו
לכבוד הרב דר' הלפרין שלום וברכה בנוגע לבדיקת קולפוסקופיה, הבנתי שאינה אמורה לחדור לרחם אלא מתבצעת בצוואר הרחם. שאלתי מתייחסת לאישה שהבדיקה בוצעה אצלה בחודש
אני בשבוע 7 להריוני, צמתי ביום כיפור ואני חוששת. הצום היה קשה מהרגיל אולם לא חשתי סכנת התעלפות או קושי רב מדי ולכן לא שתיתי לשיעורין. האם הצום עלול היה לגרום לנזק לעובר? ידוע לי שאצטון עלול להזיק. אשמח לתשובתך המפורטת, מועדים לשמחה.
עד היום, למרות תאוריות פיזיולוגיות רבות (כולל שאלת האצטון) לא הוכח שצום באמת גורם נזק לבריאותו של העובר.
אדרבא, קרוב לוודאי שניתן להוכיח מתוך סקירת אלפי נשים יהודיות שצמו ביום כיפור במהלך הריון, כי אין פגיעה כזו.
לכבוד הרב דר' הלפרין שלום וברכה בנוגע לבדיקת קולפוסקופיה, הבנתי שאינה אמורה לחדור לרחם אלא מתבצעת בצוואר הרחם. שאלתי מתייחסת לאישה שהבדיקה בוצעה אצלה בחודש
אשתי תהיה בהריון בתחילת חודש שלישי היא מקיאה כל בוקר ויש לה במשך היום בחילות וסחוחורת וחולשה. הרופאה אמרה לה שלא כדאי לצום ואם כן
בסייעתא דשמייא אני בעז"ה רוצה ללמוד בשנה הבאה טיפולים טבעיים (שיאצו, רפלקסולוגיה וכו'..) ואני יודעת שבהתחלת חיי המקצועיים בטח אני אצטרך לעבוד בקופת חולים. השאלה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.