אח שלי נפל ושבר אצבע לפני שבועיים ו5 ימים. והוא סובל מיד נפוחה. אני אדם שעושה אשר יצר ואני בעבר גם הייתי בגב למטה סובל מכאבים שפסקו ובאים לעיתים הרבה יותר רחוקות מאשר לפני שהייתי עושה אשר יצר. אם כבר כן ישנם כאבים אז הם לא באותם רמות כמו לפני כן, ואם כן אז לעיתים רחוקות מאוד, הרבה יותר מאשר קודם לכן. אני חש השתפרות עצומה בגב למטה. ואני הצעתי לאחי גם לעשות אשר יצר, והוא אומר שהוא רוצה הבטחה של 100 אחוזים שזה יעזור לו, ורק אז הוא יסכים לעשות. ולהתחייב לו על 100 אחוז לא הייתי יכול. אמרתי לו שינסה הוא יכול רק להרוויח. והוא אמר שהוא רוצה לשמוע מהרבנים שתהיה לו הבטחה של 100 אחוזים לפני שהוא עושה, ונכון לעכשיו הוא מטופל בפיזיוטרפיה. מה יש לכם להציע לו בשביל שיאמין שאשר יצר יכול לעזור?
אינני יודע מה זה לעשות "אשר יצר" ולכן לא אוכל לענות על השאלה.
שלום בשעה טובה ילדתי בת ב12.4.07 כד בניסן, לאחר הלידה נאמר לי ע"י מקורבים שצריך לחכות 40 יום לאחר לידה, רק אתמול החכמתי לעשות ולקרוא
האם קיים אזכור ללבלב במקורות? אם הרופילוס זיהה את הלבלב למה חז"ל לא מדברים עליו? האם הרמב"ם מתיחס לאיבר זה? בתודה.
שלום כבוד הרב אני בת 30 נשואה פלוס ילד הנני חולת קוליטיס (דלקת במעי הגס) במהלך ההריון הראשון המחלה היתה בהתלקחות והייתי הן אני והן
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.