שאלה לכבוד הרב אדם שעוסק במקצועות הרפואה המשלימה בתחום הטיפול במסג`כגון מסג` רקמות עמוק, מסג` רפואי, שוודי תאלנדי סיני וכו`. שלמד את המקצועות האלה והוסמך להם במשך שנים רבות השקיע בהם ממיטב כספו, זה הדבר שהוא יודע לעשות הכי טוב. בזה הוא קיבל כשרון מאיתו יתברך, בזה פרנסתו, והוא מטפל במקצועות הרפואה המשלימה בגברים ונשים. והוא הולך כעת ומתחזק מבחינה דתית ואט אט חוזר בתשובה ולומד בין השאר גם הלכה, ומגלה לדעת שאולי אולי יש בעיתיות במתן טיפול/מסג` לנשים והשאלה היא הלכתית, וחשובה מאוד, כי השלכותיה הם על כל חייו מקצועו וגם בסופו של יום גם על פרנסתו, השאלה מתחלקת ל 3:
1.
מותר או אסור למטפל ברפואה משלימה לתת טיפולים מעין אלה לנשים וגברים כאחד ?
2. טיפול במסג` רפואי (לדוגמא פיזיוטרפיה, או רפלקסולוגיה שגם הם כרוחים במגע ישיר עם הגוף) שעניינו מענה מיידי להקלה וסיוע בשיקום רפואי מותר או אסור גם לנשים וגם לגברים ?
3. אם המטפל הוא גרוש,רווק או נשוי יש לזה משמעות להתיר או לאסור להקל או להחמיר ?
בתודה מראש
שלום אני רוצה לשאול בבקשה: ביום שני האחרון קיבלתי מחזור ואני שותה איקקלומין בגלל מיעוט ביציות כך גם נכנסתי להיריון בבני דוד – הוא בן
שלום ברצוני לדעת מה פוסקת ההלכה במקרה של תאומים סיאמיים כאשר יש מצב שבו ניתן להציל את האחד מן התאומים ולאפשר לו לחיות כרגיל ואילו
לכבוד הרב הלפרין שלום רב, אני מניקה(מלא) ילדה בת כמעט 6 חודשים. בצום ט' באב צמתי מלא עד הצהריים, ובצהריים התחלתי לשתות(ע"פ הוראת רב). הבעיה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.