בס"ד כבוד הרב, שלום וברכה! ברצוני לשאול את הרב מהי דעת ההלכה בנוגע לרפלקסולוגיה ומסאז' תאילנדי כמקצוע לגברים. האם יש מקום לכך. ידוע כי העיסוק במקצוע זה ידרוש מגע גם במטופלות.. האם יש היתר לכך? בתודה מראש.
פרט למקרים חריגים של סכנת חיים אין היתר לבצע טיפולי גוף רפלקסולוגיים ישירים בבן המין השני.
אני סוכרתי כבר 17 שנה מזה כ3 שנים אני מטופל באינסולין אפידרה ולאנטוס פעמים ביום כעת לפני ראש השנה שהשנה הוא 3 יום אני לא
לכבוד מערכת המכוןשאלתי בענין המלצת הרופאים לערוך בדיקות מקדימות לגילוי מחלות,האם הוא חובה, ממצות ונשמרתם, או בגדר המלצה בלבד.הדברים נוגעים לי לכתיבת עבודה בנידון.בתודהי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.