צומות עם כיב קיבה
לפני כחמישה חודשים התגלה אצלי כיב קיבה מדמם, כלי הדם המדמם נצרב בגסטרוסקופיה, ובגסטרוסקופיה חוזרת לא נמצא החיידק הליקובקטור. מאז היו הצומות י"ז בתמוז, ט'
אישתי בהריון חודש 7, ולפני שבוע ראתה מעט דם. היא נבדקה בבית חולים והכל בסדר. השאלה היא מה עלינו לעשות מבחינת דיני טהרה? האם היא צריכה לספור 7 נקיים וטבילה, או שמא יש דינים שונים בנוגע לדימום בזמן הריון?
עליה לספור 7 נקיים כרגיל, כאשר ניתן להתחיל למנות את 7 ימי הנקיים רק בחלוף 5 ימים אחרי הופעת הדימום.
לפני כחמישה חודשים התגלה אצלי כיב קיבה מדמם, כלי הדם המדמם נצרב בגסטרוסקופיה, ובגסטרוסקופיה חוזרת לא נמצא החיידק הליקובקטור. מאז היו הצומות י"ז בתמוז, ט'
Three related questions please: According to Jewish law, 1. What is the status of the fertilized egg? Conception with life (a fetus), conception without life?
לכבוד הרב שלום רציתי לשאול האם יש חומר חדש- מקורות חדשים שבהם אוכל למצוא תשובה הילכתית לשאלה: האם דימום רחמי כבד הנגרם כתוצאה מפוליפים, שרירנים,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.