הנדסה גנטית
שלום רב! אני סטודנטית לביוטכנולוגיה בטכניון.כחלק מהלימודים נדרשתי לעשות עבודת מחקר בנושא בביוטכנולוגיה שמעניין אותי. מכיוון שאני שומרת מצוות החלטתי שהייתי רוצה ללמוד ולדעת יותר
אימי חולה בסרטן, פעם שניה, סובלת מכאבים איומים, מקבלת נגד הכאבים פרוקסט ואלגוליזין שבקושי מקלים על הכאבים וגם גורמים לתופעות לוואי מאד לא נעימות. השבוע אימי החלה להשתמש בקנביס רפואי שמאד עוזר לה, יש הקלה מבחינת הכאבים והיא לוקחת הרבה פחות את הכדורים. זה גם שיפר לה את התיאבון. האם אפשר להשתמש בזה בשבת? משתמשים בזה ע"י עישון.
שלום רב לפני שנענה על שאלת העישון בשבת, יש צורך לברר את ההכרח לעישון כאמצעי המרכזי לשימוש בקנביס. אנא בררי עם הרופא המטפל את האפשרויות – כולל שימוש במכשירי אידוי (לדוגמא דגם Volcano) המשתמשים באויר חם המוזרם מעל הקנביס ונשאף. אמצעים אחרים של אינהלציה קיימים גם הם. לאחר בירור הנושא עם הרופא המטפל והמומחים בנושא, אנא חזרי אלינו עם השאלה.
שלום רב! אני סטודנטית לביוטכנולוגיה בטכניון.כחלק מהלימודים נדרשתי לעשות עבודת מחקר בנושא בביוטכנולוגיה שמעניין אותי. מכיוון שאני שומרת מצוות החלטתי שהייתי רוצה ללמוד ולדעת יותר
בני נולד עם היפוספאדיאס בדרגה קלה, ולא ניתן היה לערוך את הברית במועד. ביום השמיני נערכה הקזת דם ע"י מוהל. כשהיה בן שנה עבר ניתוח
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.