צום עם מחל הנשיקה
לפני כשבוע התפרצה אצלי מחלת הנשיקה (לעיון על המחלה- http://www.doctors.co.il/m/Doctors/a/Article/xID/193/xCT/113) ואני חש חולשה בגוף כל הזמן וחום הגוף שלי עולה ויורד לסירוגין. אני ממש לא
אני בשבוע ה10 להריוני ונאלצת להזריק קלקסן כל יום למניעה של קרישיות יתר. את הזריקות צריך להזריק בשעה קבועה והיא תת עורית. כדי לא לשכוח להזריק בזמן אני מעדיפה להזריק כל ערב לפני השינה.
האם יש בעיה להזריק בשבת?
כמו כן במאמרו של פרופ' אברהם שטיינברג באסיא.
פרטים נוספים חורגים ממסגרת זו, וניתן לקבלם מכל רב מוסמך.
לפני כשבוע התפרצה אצלי מחלת הנשיקה (לעיון על המחלה- http://www.doctors.co.il/m/Doctors/a/Article/xID/193/xCT/113) ואני חש חולשה בגוף כל הזמן וחום הגוף שלי עולה ויורד לסירוגין. אני ממש לא
כבוד הרב שלוםאני מיילדת שעובדת בבית חולים איכילוב .סיימתי ללמוד לפני 27 שניםאני מעוניינת לברר לגבי שימוש בשיליות אחרי לידה. ידוע שיש הרבה סגלות לשילייה
שלום לכבוד הרב ביום כיפור בתי תהיה בת 7 שבועות. היא ניזונה מהנקה בלבד ומסרבת בכל תוקף לאכול מבקבוק. אני חוששת מאוד מהצום מ2 סיבות:
שלום כבוד הרב! אני לפני 3 חודשים טבלתי במקוה לאחר ימי נידה. ומאז אני איני מקבלת מחזור. אני סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס ובבדיקות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.