צום יום הכיפורים (תשע"ז) בתת-משקל
שלום רב, ברצוני לשאול האם עלי לצום ביום כיפור הקרוב ואם כן כיצד? אני בת 28 נשואה + ילדה בת 4 אני נמצאת בתת משקל
ידוע לנו שבשליש הראשון של ההריון התשמיש לא טוב לאישה ולולד ובשליש השני טוב לולד אך לא לאישה ובשליש השלישי טוב לשניהם.הלכך רציתי לדעת מה היא בדיוק תדירות יחסי האישות המומלצץ לבני זוג כאשר האישה בהריון ונבקש מכב' לציין מה התדירות המומלצת בכל אחד מהשלישים (הראשון השני והשלישי) שכן אשתי עתה בחודש הראשון ואנו נמנעים לחלוטין מתשמיש מחשש לגרימת נזק. כמו כן רציתי לדעת עוד מה בנוגע לחודשי ההריון המתקדמים בהם הבטן מקשה על קיום יחסי הישות, האם יש להימנע בחודשים המתקדמים מתשמיש או שמא ניתן לשנות את התנוחות (דבר שבדרך כלל אסור). נודה לך באם תפסוק לנו על דרך החומרה.
אין כלל הלכתי שווה לכל, כי הדבר תלוי במידה רבה במצב, כמו למשל הרגשתה של האשה בשליש הראשון של ההריון.
לכן כדאי לזכור את הכלל הקובע למעט בלפחות בכ 50% את התדירות בשליש הראשון של ההריון,
בשליש השני יש למעט מהרגיל אך לא באופן הקיצוני של השליש הראשון.
ובשליש השלישי אין הגבלות פרט לקשיים הטכניים שקיימים לפעמים (בד"כ לא), ולרצון ההדדי של בני הזוג.
שלום רב, ברצוני לשאול האם עלי לצום ביום כיפור הקרוב ואם כן כיצד? אני בת 28 נשואה + ילדה בת 4 אני נמצאת בתת משקל
Shalom, I understand that Nathan Straus and Henrietta Szold demanded that services be provided without regard to "race or creed". I understand that today Zaka
לכבוד כבוד הרב ברצוני לדעת מה יהיה עם אמא שלי היא בת 56 ושמה שפרה בת שרה היא חולה בסרטן ריאות רציתי לדעת מה הסיכוי
L'chvod HaRav,I will begin training in Obstetrics and Gynecology next year. One of the most common surgical procedures performed in the hospital is laparoscopic tubal
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.