תשובת המהרי"ט בעניין הפלה
בזמנו כתב מישהו מאמר והוכיח שתשובת המהרי"ט הבעייתית שסותרת תשובה אחרת נשתבשה בדפוס, ולמעשה התשובה השלמה והמתוקנת מוכיחה לגמרי את צדקתו של הצ"א זצ"ל בפשט
אנחנו נשואים כ-10 שנים. אני נמצאת כרגע בתקופת ההנקה במשך 7 חודשים לאחר קיום יחסי אישות אני מרגישה צריבה הנמשכת כ רבע שעה. גם בעבר חשתי צריבה כזאת בתקופות מסוימות אך לא שמתי לב האם דווקא בתקופה מסוימת. צריבה זאת מגבירה אצלי את החרדה מפני קיום יחסי אישות.
ברצוני לשאול:
א. מה גורם לצריבה זאת?
ב. כיצד ניתן לטפל בה?
יש מספר גורמים העלולים לגרום תופעה כזו.
אחד מהם הוא שילוב בין "אקטרופיון" רגיש בצואר הרחם והשני קשור בנוזלי הזרע. אם זו האבחנה הנכונה הרי שהמצב ניתן לטיפול ע"י רופא נשים – בדרך כלל על ידי טיפול מקול ב"אקטרופיון".
בזמנו כתב מישהו מאמר והוכיח שתשובת המהרי"ט הבעייתית שסותרת תשובה אחרת נשתבשה בדפוס, ולמעשה התשובה השלמה והמתוקנת מוכיחה לגמרי את צדקתו של הצ"א זצ"ל בפשט
משפחה שאב המשפחה לקה בהתקף פסיכוטי אך איננו מסוכן ולא פוגע בעצמו ובזולת, אך מתנהג בטירוף, חושד בילדיו ובאישתו מסתובב בבית ופונה למזיקים שונים אותם
שאלה לגבי בדיקת זרע. אנחנו זוג נשוי במשך שנה ושבעה חודשים. במשך כל הזמן הזה אנחנו מנסים להרות. לפני חודשיים, אשתי לקחה איקקלומין במשך 7
לרב שלום קראתי את החומר באתר על אם פונדקאית ומתוך עניין. מענייל לדעת אם ההיתר הוא וודאי מה פירוש לכוונת מעמד הילד תודה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.