אני טכנאי רנטגן, במכון אונקולוגי- הקרנות בבה"ח במרכז. בעבודתי מול המטופלים אני נחשף לסיטואציות לא הכי נעימות ,שבהם המטופלת צריכה להיות ללא חלק עליון על מנת להקרין את השד. וחלק מהטיפולים נעשים בגברים במקומות אינטימים . לי ברור שטיפולים אלו מצילים חיים ,וגם דוחים את הקץ במטופלים סופניים [ולזה יש יתרון שאני גבר ]. אך עדיין לא ברור לי, האם יש לזה השלכות שליליות מהבט ההילכתי כאשר גבר עם כיפה יכול להמשיך לעבוד בעבודה כאשר המטופלת עירומה . אודה לכם לתשובה . ותודה.
מותר ואדרבה יש בזה קידוש השם כשאתה מטפל במסירות וגם מקפיד על כללי צניעות, למשל לא להשאיר את החולה ערום אלא למה שהטיפול מחייב וגם רק את אותו חלק מהגוף שצריכים.
האם מותר לנשים לאונן לפי ההלכה? האם מותר להדריך בת לגעת בעצמה, כדי שתדע מה ואיפה נעים לה?
בעלי נמצא עם אישה אחרת מזה שנה, אני איני רוצה להתגרש ומאמינה כי בורא עולם יסדר הכל מלמעלה. אני יודעת כי אישה זו נשאית מחלה
שלום רב לכם אני בחורה דתיה בילדותי נפגעתי ונקרע לי קרום הבתולים חלקי אני כיום בת 40 אני לא מתכוונת להתחתן אבל אני לא מרגישה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.