טיפול בהידרותרפיה
יש לי הסמכה של הידרותרפיסט. האם מותר בדיעבד (עד אכשיו חיפשתי רק נפרד אבל לא מצאתי עבודה, ואיך שאני רואה את זה, סיכוי מאוד קלוש
שלום רב, בבוקר יום רביעי הקרוב אני בעז"ה עוברת שאיבת ביציות כחלק מטיפולי IVF ממושכים. יש לי ילד בן שנתיים (גם מטיפולים) כך שאיני יכולה להלין על גורלי, אך האם מותר / חובה עליי לצום בצום ט' באב שמתחיל בסוף יום זה?
לפי תיאורך את עוברת כעת טיפולי הפריה חוץ גופית, תהליך הכולל גם טיפול הורמונלי. טיפול זה כרוך בסיכון מוגבר לתסמונת גירוי-יתר שחלתי, ודורש שתיה מרובה להקטנת הסיכון לתסמונת זו. לכן, אסור לך לצום בתשעה באב השנה, ועלייך לאכול ולשתות כפי הנחיות הרופא המטפל. עם זאת, יש להימנע ממאכלי תענוגות
יש לי הסמכה של הידרותרפיסט. האם מותר בדיעבד (עד אכשיו חיפשתי רק נפרד אבל לא מצאתי עבודה, ואיך שאני רואה את זה, סיכוי מאוד קלוש
שלום, אני רופא מתמחה בגינקולוגיה. אני נתקל בקונפליקט בין מחוייבותי ההלכתית/מצפונית לעומת מחוייבותי המקצועית כאשר מגיעות אליי לביה"ח נשים אשר מגלות הריון לא רצוי ומעוניינות
שלום רב, אני בחודש התשיעי בהריון. לפי הרופאים חייבים לשתות בהריון, כדי לא לזרז צירים ואסור להיות רעבים כדי למנוע מצב של אצטון מוגבר בגוף
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.