תרוםה הומאופטית עם ג'לטין
אני סובלת מצרידות כרונית כבר למעלה משנתיים.. בביקור אצל הרופא, לא נמצאו יבלות על הגרון. כל שנתן לי הרופא הנו הפניה לקלינאית תקשורת.במקביל ומאחר שהמדובר
שלום רב, בתשעה באב אהיה חודש ושבוע אחרי ניתוח שרוול.
הרופאה טוענת שבשנה הראשונה אסור לצום כלל, ובשנה השנייה צריך לשתות מים בשיעורים. זאת ההנחיה שהיא נותנת לכל מטופליה בלי קשר למצבם. כבר אין לי קשר עם הרופאה המנתחת. אציין שאני מרגישה די טוב, ומסתדרת יפה עם האוכל. יוצא לי לאכול ארוחה קטנה מאוד (בגודל כוס) כל שעתיים, ולשתות כוס מים כל שעתיים (לסירוגין). אין אפשרות לאכול יותר, אחרת מרגישים ממש רע. אם לא אוכלים, מתחילים כאבים בבטן (קרקורי רעב אולי. אבל לא כמו לפני הניתוח. משהו יותר מציק).
אציין שהתיאבון עדיין לא כמו אצל בן אדם בריא. לפעמים הצורך לאכול די מעיק (גם אם רעבים). וגם כשאוכלים, צריך "להתאושש" מהארוחה משהו כמו רבע שעה… האם אני צריכה לצום בתשעה באב? ואם לא, האם צריך לאכול לשיעורין? (לגבי יום כיפור, אשאלח שאלה חדשה כשניהיה יותר קרובים).
תודה מראש.
שלום,
לצערנו לא נוכל לענות על שאלתך לפני הצום.
ניתן לראות שאלות הנוגעות לצום תשעה באב במאגר השאלות של פרוייקט השו"ת:
https://www.medethics.org.il/db/search.asp
[לחפש לפי סיווג "צום ט' באב" לקבלת כל השאלות, או לפי מילות מפתח]
אנו מציעים לפנות לרב פוסק. במקרה דחוף ניתן להתקשר לרב ד"ר מרדכי הלפרין בשעות הערב (לאחר 23:00)
ניתן להתקשר לרב הלפרין בטלפון 052-2602349
אני סובלת מצרידות כרונית כבר למעלה משנתיים.. בביקור אצל הרופא, לא נמצאו יבלות על הגרון. כל שנתן לי הרופא הנו הפניה לקלינאית תקשורת.במקביל ומאחר שהמדובר
האם יצא לך לשמוע על מישהו שממליץ על תרסיס STUD 100 כפיתרון לבעיה ההלכתית שבפליטה מוקדמת?אני מניח שאף אחד לא ימליץ על זה סתם כך,
בעניין החזרת עוברים מוקפאים לפני טבילה במקווה, אשמח ליותר פירוט מעבר למותר או אסור, בתודה
שלום. אני נשוי אך "גרוש רגשי" – נשאר עם אשתי למען ששת הילדים. יחסי אישות עימה כבר לא מקיים כשנה וחצי, ולא מסוגל רגשית לקיים.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.