שלום וברכה,
הנתונים הרפואיים הם כאלו- בן 27,בריא בדרך כלל למעט הפרעה בתפקודי כליות בשנה האחרונה-קריאטנין שנע בין 1.2 ל1.44,אך עם קריאטנין קלירנס תקין. כמו כן ב2009 אבן בכליה שמאל עם חסימה והידרונפרוזיס,וכיום כליה ימין מעט קטנה יותר,עם יחס 70-30 בתפקוד לטובת כליה שמאל,ככל הנראה בשל פילונפריטיס בגיל צעיר. בדיקות מלפני שבוע-קריאטנין 1.28,אוראה ואלקטרוליטים תקינים. בסי-טי לפני 8 חודשים,ללא אבנים.
בעבר,לאחר האירוע של האבן ניתנה הנחייה שלא לצום כלל מבחינת שתיה.האם לאור נתונים אלו יש צורך לשתות ביו"כ או לא
שלום. מקווה שזה המען המתאים אני מתענה פעם בחודש. מפסיקה לחיות. לא יכולה לנסוע לשום מקום, לא יכולה לטייל, לעבוד. (אני בת 16) אני שקלתי
אשתי בהריון, בשבוע 36. היא משתמשת במכשיר "אפי נו" (http://www.epi-no.co.il) להכנה ללידה. בפעם האחרונה שהשתמשה בו נוצר פצע קטן ומדמם בפתח הנרתיק (שאפשר לראותו מבחוץ).
נשמת אברהם סי’ שלט – המכתב של הרב מופיע בספר שלכם בעמוד 181 ראה במצורף מתוך הסיכום של הרב פרופ’ שטיינברג, והמודגש בו באדום, שהוא קיבל
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.