שלום רב.
רציתי לשאול בנוגע לצום בהיריון, בעוד כשבועיים אכנס לחודש התשיעי. האם מותר לי לצום? באיזה מצב אני אמורה לדעת אם להפסיק את הצום מיוזמה שלי או איזה מצב יכול לגרום סיכון לי או לעוברי… שמעתי שהצום מזרז את הלידה וזה קצת הלחיץ אותי אז פניתי להתייעץ עם עוד גורם. כלומר, אח שלי שאל את הרב שלנו האם אישה בחודש התשיעי צריכה לצום והוא ענה בחיוב אז פשוט רציתי חוות דעת נוספת,
תודה רבה!
ברגע שמתחילים צירים כואבים, עליך לשתות, אפילו ללא הקפדה על שיעורים.
גם כשההתכווצויות לא כואבות, אם את מרגישה שהן מתרחשות בתכיפות גוברת והולכת, מותר לשתות, אך עליך להקפיד שהשתיה (לא רק של מים אלא כל נוזל מזין) תהיה פחות מכשיעור, כלומר במנות של 40 סמ"ק, ובהפסקה של 9 דקות בין מנה למנה.
שלום רב, אני אמא לתינוקת בת 8 חודשים שניזונה בעיקר מהנקה. התינוקת סובלת מריפלוקס קיבתי, בעבר היו לא מעט שביתות הנקה ועדיין העלייה במשקל איטית
לכבוד הרבנים/רופאים השלום והברכה. הנידון: כשרות כדורי ברזל אישתי לוקחת ברזל טבעי של חברת solgar (ברזל עדין), שאלתי היא לגבי כשרות התרופה. מכיוון שסוגי הברזל
שלום ברצוני לקבל מקורות רבניים על הנושא השתלת איברים מגויבכבוד רב ובתודה מראש י' ז' _________________________________________________________________ שאלת בירור: לי' שלום. שאלתך לא כל כך ברורה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.