דיני נידה בכריתת רחם
אני צריכה לעבור כריתת רחם.בדף ההכנה לניתוח שהכין בית החולים כתוב שבעקבות הניתוח יש דימום והפרשה מהנרתיק שיסתיימו תוך ארבעה שבועותמה מקורו של דימום זה
שלום רב.
רציתי לשאול בנוגע לצום בהיריון, בעוד כשבועיים אכנס לחודש התשיעי. האם מותר לי לצום? באיזה מצב אני אמורה לדעת אם להפסיק את הצום מיוזמה שלי או איזה מצב יכול לגרום סיכון לי או לעוברי… שמעתי שהצום מזרז את הלידה וזה קצת הלחיץ אותי אז פניתי להתייעץ עם עוד גורם. כלומר, אח שלי שאל את הרב שלנו האם אישה בחודש התשיעי צריכה לצום והוא ענה בחיוב אז פשוט רציתי חוות דעת נוספת,
תודה רבה!
ברגע שמתחילים צירים כואבים, עליך לשתות, אפילו ללא הקפדה על שיעורים.
גם כשההתכווצויות לא כואבות, אם את מרגישה שהן מתרחשות בתכיפות גוברת והולכת, מותר לשתות, אך עליך להקפיד שהשתיה (לא רק של מים אלא כל נוזל מזין) תהיה פחות מכשיעור, כלומר במנות של 40 סמ"ק, ובהפסקה של 9 דקות בין מנה למנה.
אני צריכה לעבור כריתת רחם.בדף ההכנה לניתוח שהכין בית החולים כתוב שבעקבות הניתוח יש דימום והפרשה מהנרתיק שיסתיימו תוך ארבעה שבועותמה מקורו של דימום זה
אני רופא שיניים וכחלק מעבודתי אני ממליץ למטופלים על שטיפות פה עם קורסודיל של החברה LACER הספרדית. לאחרונה ניתקלתי במטופלת שטענה כי הגליצרול בתכשיר (עפ"י
לרב שלום, בט` באב יתכן ואהיה בע"ה בשבוע השני להריוני (ויתכן ולא). האם מסוכן לצום? האם מותר לצום? האם מותר לא לצום? תודה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.