אלמנה בהריון
לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה
שלום,
לאישתי יתר פעילות בבלוטת התריס (FREE T4=24 FREE T3 =9). היא טופלה ב PTU .במהלך הריון ספונטני העובר בשבוע 7 לא התפתח כנראה כתוצאה מה PTU. לאחר הגרידה מינון ה PTU הוגדל ל4 כדורים ביום. כעבור כחודשיים מהגרידה גילינו שאנחנו שוב בהריון (תוך לקיחת 4 PTU ביום במשך 3 השבועות הראשונים). FREE T4 ן FREE T3 הפכו לתחום התקין. תוך התייעצות עם האנדריקולוג החלטנו להפסיק בינתיים עם התרופה. לאחר הפסקה של שבועיים , שוב ה FREE T3 ן FREE T4 גבוהים. מה לעשות ?
ראוי וכדאי לפנות בדחיפות למומחה בתחום האנדוקרינולוגיה ליעוץ ומעקב.
לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה
אני ואשתי סובלים מעקרות מזה 4 שנים רופאים משערי צדק הפנו אותנו לפרופ' סילבר מארה"ב. נאמר לנו שמי שמביא אותו לארץ זה הרב שליזנגר איננו
פדיון הבן הנני אם חד הורית אשר ילדה בן מתרומת זרע לתורם אנונימי יהודי ההזרעה בוצעה בבית חולים ממשלתי בארץ האם אני מחוייבת לבצע פדיון
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.