פרקטיקה רפואית מקובלת בהלכה העברית מול המשפט הישראל
שלום רב, 1. אני בוגר הפקטולה למשפטים במכללת נתניה, ועורך עבודת סמינריון בנושא "פרקטיקה רפואית מקובלת בהלכה העברית מול המשפט הישראל". 2. בד בבד, גיליתי
דחוף מאד:
אני בהריון בשבוע 13 יש לי שן בינה שעוברת בין 2 עצבים ראשיים. יש לי צילום פנורמי וצילום CT רופא השיניים שלי (ד"ר אריאל שושן) (בירושלים) אמר לי שלא כדי לעקור בזמן הריון כי זה מסובך ואולי אני לא יעמוד בכאבים שהעקירה כרוכה בהם. כבר 3 ימים שאני מאוד סובלת מכאבים של לחץ של השן בינה בפה, ואני לא חושבת שאוכל להחזיק מעמד עוד 7 חודשים. יש עיצה? רופא מומחה, בירושלים? מה לעשות? תודה רבה
א. לגבי עקירת שן בהריון:
כשאין ברירה מותר לעקור שן גם בזמן הריון, בתנאי שרופא השיניים מודע למצב ההריוני.
ב. לגבי דרכי הטיפול האפשריות בכאב השיניים שלך- אין ברירה אלא להתייעץ עם רופא שיניים מנוסה. ייתכן וכדאי לך לפנות למרפאות השיניים של בית הספר לרפואת שיניים שעל יד ביה"ח הדסה עין-כרם בירושלים, מתוך ידיעה ששם יש גיבוי של רופאים בכירים מאד לכל החלטה בעייתית שצריכה להתקבל
שלום רב, 1. אני בוגר הפקטולה למשפטים במכללת נתניה, ועורך עבודת סמינריון בנושא "פרקטיקה רפואית מקובלת בהלכה העברית מול המשפט הישראל". 2. בד בבד, גיליתי
שלום רב, בחנוכה האחרון נתגלה סרטן אצל בתי הקטנה. היא עברה ניתוח ובו הרופאים סבורים שהכל יצא ב"ה. מאז היא בטיפולים כימותרפיים שמטרתם מניעת גידול
בס"ד שלום התחתנתי לפני 5 חודשים ויש לי בעיה. לאחר קיום יחסי אישות לעיתים יש לי טיפת דם. הרופא אומר שזה נראה לו פצע שאלתי
האם ידוע בספרות הרפואית על "הרגשה" בתחילת המחזור?ממתי הפסיק לנשים ה"הרגשה" בתחילת המחזור?האם כיום יש נשים עם "הרגשה" בתחילת המחזור?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.