שלום רב. קראתי המאמר על הגדרת הורות וברצוני לידע – האם עיבור מהאמבטיה יתכן? האם הזרע ישרוד , יוכל לחדור מעצמו למיקום המדוייק ותתרחש הפריה? הדבר לא ברור לי לאור הנוהגים להקפיא זרע בטממפרטורות נמוכות מאוד – אם כן כיצד שורד הזרע בעיבור אמבטיה? אנא ,אם יש מאמרים בנידון, אל תפנוני למאמר שאינו באנטרנט. תודה
האפשרות קיימת אך היא נדירה משום שכדי שתאי הזרע ימשיכו לחיות במי האמבטיה על מי האמבטיה להיות גם במצב בסיסי (ההיפך מחומצי) במידה הנכונה, וגם להיות איזוטוניים (עם לחץ אוסמוטי הזהה ללחץ האוסמוטי של נוזלי הגוף). שילוב כזה הוא נדיר ביותר אך לא בלתי אפשרי.
שלום, אני צריך לעבור ניתוח ב 16/7 ושמתי לב שהניתוח נפל על תקופת בין המצרים. האם מותר לעשות את הניתוח? או שרצוי לא לעשות אבל
שלום הרב, יש לנו עבודה בביולוגיה בנושא הסכרת ורצינו לשמוע דעתך לפי ההלכה בנושא. האם מותר לפי ההלכה לבצע הפריה חוץ גופית על מנת למנוע
בס"ד אנחנו גרים בצפת. וכנראה מבל הבלגן של הקטיושות אשתי מדממת רצוף כחודש . האם יש פתרון לזה? שמעתי על מסטיק תימני .הוא יעיל? תודה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.