חשש למלריה
שלום, אנחנו זוג המטייל חודשיים במזרח ונוטל כדורים נגד מלריה. כדורים אלו הינם מסוכנים בהריון על כן אנו נוטלים גלולות. בהוראות של הדוקסיתרים(נגד מלריה) כתוב
בימים אלה, תודה לאל, מצטרפות אחיות דתיות רבות לשורות הסיעוד במדינת ישראל. כידוע, בבית חולים עובדים כל השנה כולל שבתות וימים טובים.
אחות חייבת לעבוד גם במשמרות בהן עליה לנסוע בשבת או חג וגם לשוב לביתה לאחר המשמרת. האם מותר לנסוע למשמרת? המצב שנוצר היום הוא שאחיות טובות דתיות, בוחרות לעבוד רק במרפאות ולא במחלקות בהן זקוקים להן ומשום שיש אחיות דתיות רבות, ב"ה, לא ניתן להתנות את העבודה ללא שבתות (אני עובדת באונקולוגית ילדים בשניידר).
שלום, אנחנו זוג המטייל חודשיים במזרח ונוטל כדורים נגד מלריה. כדורים אלו הינם מסוכנים בהריון על כן אנו נוטלים גלולות. בהוראות של הדוקסיתרים(נגד מלריה) כתוב
שלום אני קלינאית תקשורת ומתעסקת במכשירי שמיעה. עבדתי עם לקוחות דתיים וחרדיים במשך שנים ומעולם לא שאלו אותי אם יש לי תעודת הכשר למכשירי השמיעה
I am an obstetrician in Melbourne Australia. I have quite a few charedi patients (ken yirbu!). A small number of them have had multiple caesarean
שלום! יש לי וגיניזמוס והבנתי ממישהי שהרב העביר הרצאה בנושא לפני מס' שנים.יש לי שתי שאלות: רפואית: התחלתי טיפול אצל פיזיותרפיסטית באמצעות מרחיבים והפסקתי. רציתי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.