שברים בשבת
בס"ד שלום, וברכה, שאלתי היא בעקבות מעשה שהיה: אשה מבוגרת (חולת סכרת) יצאה מבית הכנסת בשבת, מעדה ונפלה. שאלתי היא לגבי טיפול בשבת: א. האם
למה לתת לתינוק בן יומו חיסון להפטייטיס b והרי מחלה זאת עוברת רק במגע מיני או בעירוי דם נגוע או אמא נשאית, וכי בגלל זה יש לחסן את כל התינוקות בארץ ועוד ביום היוולדם. רק לאחרונה גילו שגלולות למניעת הריון יכולות לגרום למוות אצל נשים מסוימות, כלומר אין הרוב מעיד על המיעוט, כי תמיד ישנם יוצאי דופן ולכן לא מתקבל על הדעת שעבור אותם נשאים מעטים יש לחסן את כולם כבר ביום הראשון בלי לקחת בחשבון את ההשלכות לטווח ארוך ? זה לא סביר ואפילו מסוכן.
ויתכן מאד שזה גם פוגע במערכת החיסונית של התינוקות יש בארה"ב רופאים והרבה הורים שטוענים שילדם נעשה אוטיסט בעקבות החיסונים החיסון שניתן בארץ הינו של חברת gsk ושמו הוא ENGERIX B .
מתוך עיון בעלון לצרכן שלהם, מרכיבי החיסון הלא פעילים הם: אלומיניום הידרוקסיד נתרן פוספאט נתרן כלוריד Sodium acid phosphate Polysorbate 20 ומים ועוד מוסיפים a very small amount of thiomersal may also be present , משפט זה חשוד בעיני. ד"ר BOYD HALEY , מנהל מחלקת כימיה מקנטקי בארצות הברית, טוען שתימרסול המכיל כספית מסוכן מאד למח ולמערכת העצבים ובמיוחד לתינוקות אודה לרב אם ישיב לספקותיי
בחוברת אסיא הקרובה אמור להתפרסם מאמר חשוב של ד"ר חיה גרינברגר, חוקרת שומרת מצוות, על נושא החיסון לדלקת כבד נגיפית מסוג B.
רוב שאלותיך מקבלות תשובות מלאות במאמר הנדון.
המאמר במלואו יישלח אליך
בס"ד שלום, וברכה, שאלתי היא בעקבות מעשה שהיה: אשה מבוגרת (חולת סכרת) יצאה מבית הכנסת בשבת, מעדה ונפלה. שאלתי היא לגבי טיפול בשבת: א. האם
Dear Team at Schlesinger Institute I hope you are all well.Just wanted your views and possibly to point us towards some literature about the following case:Lady
שלום וברכה, אנו זוג נשוי הממתין ב"ה ללידת בנינו הבכור בעוד כחדשיים. בזמן האחרון סובלת אשתי מכאבים והתכווצויות (כנראה דמויי צירים) לאחר קיום יחסי אישות,
יש לי שני תינוקות האחד בן שנה ושלושה חודשים והשני בן חודש וחצי אני ואשתי סטודנטים ואנו רוצים לבקש היתר למינעת הריון וכל מה שקשור
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.