איחוי קרום הבתולים
שלום, השאלה שלי היא דיי "פתוחה" רציתי לשאול אם התורה מותירה לעבור טיפולים אסתטיקה ואגינלית שנוצרו בעקבות בעיות חיצוניות.(איחוי קרום הבתולים) נוצר לא בעקבות קיום
למה לתת לתינוק בן יומו חיסון להפטייטיס b והרי מחלה זאת עוברת רק במגע מיני או בעירוי דם נגוע או אמא נשאית, וכי בגלל זה יש לחסן את כל התינוקות בארץ ועוד ביום היוולדם. רק לאחרונה גילו שגלולות למניעת הריון יכולות לגרום למוות אצל נשים מסוימות, כלומר אין הרוב מעיד על המיעוט, כי תמיד ישנם יוצאי דופן ולכן לא מתקבל על הדעת שעבור אותם נשאים מעטים יש לחסן את כולם כבר ביום הראשון בלי לקחת בחשבון את ההשלכות לטווח ארוך ? זה לא סביר ואפילו מסוכן.
ויתכן מאד שזה גם פוגע במערכת החיסונית של התינוקות יש בארה"ב רופאים והרבה הורים שטוענים שילדם נעשה אוטיסט בעקבות החיסונים החיסון שניתן בארץ הינו של חברת gsk ושמו הוא ENGERIX B .
מתוך עיון בעלון לצרכן שלהם, מרכיבי החיסון הלא פעילים הם: אלומיניום הידרוקסיד נתרן פוספאט נתרן כלוריד Sodium acid phosphate Polysorbate 20 ומים ועוד מוסיפים a very small amount of thiomersal may also be present , משפט זה חשוד בעיני. ד"ר BOYD HALEY , מנהל מחלקת כימיה מקנטקי בארצות הברית, טוען שתימרסול המכיל כספית מסוכן מאד למח ולמערכת העצבים ובמיוחד לתינוקות אודה לרב אם ישיב לספקותיי
בחוברת אסיא הקרובה אמור להתפרסם מאמר חשוב של ד"ר חיה גרינברגר, חוקרת שומרת מצוות, על נושא החיסון לדלקת כבד נגיפית מסוג B.
רוב שאלותיך מקבלות תשובות מלאות במאמר הנדון.
המאמר במלואו יישלח אליך
שלום, השאלה שלי היא דיי "פתוחה" רציתי לשאול אם התורה מותירה לעבור טיפולים אסתטיקה ואגינלית שנוצרו בעקבות בעיות חיצוניות.(איחוי קרום הבתולים) נוצר לא בעקבות קיום
שלום וברכה, אני מתמחה כעת ובמהלך ימי העבודה הארוכים, יוצא שאני מפספס תפילת מנחה או ערבית. בעיקר בשל העובדה שאני טרוד בעבודתי. שאלתי היא האם
יש לי שאלה בקשר להשמנה. אני בזמן האחרון אוכלת בלי הפסקה , חייבת שיהיה לי משהו בפה. אני שמנה כבר הרבה זמן ,וניסיתי מלא דיאטות
שלום רב! – האם כדורים של צנטרום הם כשרים ואפשר לקנות אותם אם לא אפשר להמליץ על כדורים כמו הצנטרום שהם כשרים?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.