שלום וברכה!
אני מחפשת חומר לעבודה בנושא:תרומת איברים (המתמקדת בתרומת כליה מגוף חי). ברצוני לקבל חומר על:1.סיכוןהתורם
2.מכירת כליה
בתודה:
מקורות:
1. הרב שאול ישראלי, תרומת איברים מאדם חי, סםר אסיא ט', עמ' 350-353.להלן קישור למאמר דרך אתר מכון שלזינגר: https://www.medethics.org.il/articles/assia/assia9/R0091350.asp
2. הרב מרדכי הלפרין, איברים להשתלה מתורם חי, ספר אסיא ט', עמ' 321-348. להלן קישור למאמר דרך אתר מכון שלזינגר: https://www.medethics.org.il/articles/assia/assia9/R0091321.asp
3. Prof. A. Drukker, The Adverse Effects of Live Kindy Donation, JME book Vol. I. pp. 403-406. להלן קישור למאמר דרך אתר מכון שלזינגר: https://www.medethics.org.il/articles/JMEB.1.36.pdf
4. ד"ר מיכאל ויגודה, תרומת איברים מן החי והמסחר בהם, אסיא עא-עב, עמ' 5-24. להלן קישור למאמר דרך אתר מכון שלזינגר:
5. הרב מרדכי הלפרין, עוד על פיצוי לתורם איברים, ספר אסיא ט' עמ' 349. להלן קישור למאמר דרך אתר מכון שלזינגר: https://www.medethics.org.il/articles/assia/assia9/R0091349.asp
שלום, דנתי עם חבר בקשר לשמירת נגיעה. הוא טוען שהסיבה שדתיים אשר שומרים נגיעה מתחתנים בגלל שהם לא יכולים להתאפק והם רוצים לקיים יחסי מין.
שלום. קודם כל, יישר כח על הפרוייקט זה ממש משמח שיש את מי לשאול ויש כל כך רבים שעוסקים בחסד. ילדתי לפני כתשע חודשים את
ביתי מעיין סובלת מנכות פיזית קשה ומרותקת לכסא גלגלים.בנוסף יש לה פגור בינוני.לאחרונה למדה להשתמש בכסא גלגלים ממונע.זו אחת הפעולות היחידות בהן יש לה עצמאות.השאלה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.