לימודי פיזיותרפיה
שלום, הנני סטודנט לפזיותרפיה. חלק גדול מהקורסים הם מעשיים,היינו: תרגול החומר ביננו הסטודנטים. עד כה נמענתי מלהתאמן על בנות בשל האיסורים ההלכתיים השונים(ובטח שלא לתת
שלום! שמעתי שלפי ההלכה אסור לקרוא לתינוק שנולד על שם מישהו שמת בייסורים ובגיל צעיר. ובכן שמי הוא לילה [lila-לא כמו ההפך מבוקר] וגיליתי שקראו לי על שם סבתי שנפטרה בגיל 38 ממחלה. הסיפור הוא שלסבתי במקור קראו צילה, ואז היא עצמה שינתה את שמה ללילה, ונשארה איתו כך למשך שאר חייה.. אחרי שהיא נפטרה קראו לי לילה על שמה.. רציתי לדעת האם זה תקף גם לגבי?האם זה מביא מזל רע? ומה אני צריכה לעשות אם כן?? תודה מראש
אין איסור על קריאת שם ע"ש נפטר צעיר, אלא זה נוהג בעמלא שקשור, בין היתר, בהרגשות העדינות של בני המשפחה.
משום כך (וגם משום ההבדל שבין שמה המקורי של סבתך) אין לך שום סיבה לחשוש ממזל רע או מפחדים אחרים הקשורים לשמך, ואת יכולה לשאת אותו בגאון גם הלאה.
שלום, הנני סטודנט לפזיותרפיה. חלק גדול מהקורסים הם מעשיים,היינו: תרגול החומר ביננו הסטודנטים. עד כה נמענתי מלהתאמן על בנות בשל האיסורים ההלכתיים השונים(ובטח שלא לתת
בס"ד ב"ה זיכני הקב"ה ואני בהריון שבוע 23, ההמוגלובין שלי נמוך (בתחילת ההריון היה 11.9 ונטלתי כדור ברזל אחד ליום ובבדיקה ב25/07/07 ירד ל-10.3 ומאז
האם אשת כהן מעוברת מותרת להיכנס באוהל המת. שאלתי שאלה זו את הרב דב ליאור והופניתי לספר נשמת אברהם יו"ד סי' שע"א ס"ק א'. מכיוון
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.