אינני בטוחה שזה נקרא תחום הרפואה, אך זה הכי מתקרב.. שאלתי היא לגבי ההלכה שבקיצוש"ע מקור חיים שאומרת שאסור להתפלל כאשר איננו נקיים. מה לגבי אישה שהיא בימי נידתה וגם בימים הסמוכים לכך שמשתמשת באמצעים הנצרכים לספיגת הדם וכו.. הרי איננה יכולה כל רגע לבדוק את מצבה ולדאוג לכך שלבניה יהיו נקיים לגמרי תמיד? (או שאולי כן?!) אישית אני מרגישה שאני חוטאת כאשר אני מזכירה את שם ד' בברכה ותפילה ואינני לגמרי נקייה באותו הרגע (ובאמת זהו מצב לא אפשרי- הנקיון התמידי!) אשמח לדעת את ההלכה הנוגעת לכך ואף את המקורות (באם ישנן). תודה מראש!
אישה גם בימי נידתה מותרת להתפלל ולברך והדימום איננו מוגדר כהפרשה לא נקיה.
אני בחור חרדי בן 21 לא נשוי. מעולם לא קיימתי יחסי מין או הוצאתי ז"ל, אבל יצא לי בתור קרי לילה. בתחילה היה הקרי לילה
אני בת 41, אם לחמישה (3 בנים ו2 בנות). אני פוחדת להכנס שוב להריון מכמה סיבות: 1. גילי והאפשרות למומים בילדים. 2. כח. אני מרגישה
בס"דשלום כבוד הרב,בהמשך לשיחתנו, להלן שאלה הנוגעת לעבודתי בשבת כאחות בבית חולים:מה דין הדבקת מדבקות עם שמות המטופל על מסמכים שונים, ומה דין הטבעת חותמת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.