חלב נאקות כתרופה למחלת הכרון
אחותי ואני חולות במחלת הכרון, הובא לידיעתנו שחלב נאקות משמש כתרופה למחלה. www.dryang.co.il/camelmilk בשיחה עם כותב הכתבה באתר הנ"ל נאמר לי שיש פסקי הלכה המתירים
שלום. אני בחודש התשיעי להריוני. אני מתגוררת במרחב-עם (ליד שדה בוקר), ואני מתכננת ללדת בבית החולים איכילוב שבת"א. במידה שיגיע הרגע לנסוע לבית החולים ויהיה זה בשבת- האם אין בעיה לנסוע עד ת"א (מרחק כשעתיים נסיעה)? או שמא יהיה עלי לנסוע לבאר שבע, המקום הקרוב ביותר???
הגרש"ז אויערבאך זצ"ל כבר פסק שאת רשאית לנסוע בשבת לבית החולים בו תרגישי יותר טוב, אפילו אם הוא מרוחק יותר, אך כל זאת בתנאי שעצם הארכת הנסיעה א מסכנת אותך כיולדת שעלולה ללדת בדרך.
תנאי זה נכון גם בימי חול.
אחותי ואני חולות במחלת הכרון, הובא לידיעתנו שחלב נאקות משמש כתרופה למחלה. www.dryang.co.il/camelmilk בשיחה עם כותב הכתבה באתר הנ"ל נאמר לי שיש פסקי הלכה המתירים
אני לוקחת אנטיביוטיקה כבר למעלה משבוע פעמיים ביום. מה לעשות ביום הצום? האם לוותר על כדור אחד ולקחת כדור אחד רק במוצאי הצום או שעדיף
אני חולה במחלת הנפילה(אפילפסיה) מזה 3 שנים כבר עד לפני כשנתיים צמתי צום מלא שנה שעברה לא צמתי השנה אני רוצה לצום אבל מפחד רציתי
האם מותר לזוג נשוי אשר בזמן יחסי האישות האישה אינה נהנית להשתמש באמצעים מלאכותיים לגרימת הנאה כגון אביזרים רוטטים למינהם?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.