אם החולה בהכרה מלאה והוא כשיר, אזי יש לו את הזכות להחליט מה הוא מעדיף: ניתוח עם סיכון מיידי למות סמוך לזמן הניתוח, כשייתכן וישרוד וחייו יוארכו, או להמנע מניתוח ולמות תוך זמן קצר מסיבוכי הנמק.
אם החולה איננו כשיר, אזי חייבים להאריך את חייו, אלא אם בטוחים בוודאות למעלה מכל ספק סביר, שהוא היה בוחר למות תוך זמן קצר מסיבוכי הנמק.
לצורך הבנת הנושא כדאי מאד לעיין היטב בחוק החולה הנוטה למות התשס"ו – 2005, שמחייב מבחינה חוקית, ואיננו סותר את ההלכה כפי שנפסקה על ידי הגרש"ז אויערבאך והגר"מ פיינשטיין.
Shalom, I understand that Nathan Straus and Henrietta Szold demanded that services be provided without regard to "race or creed". I understand that today Zaka
שלום רב, אנו עומדים בעז"ה לפני לידה. רצינו לדעת: א. מאיזה שלב בדיוק נאסרים בלידה. ב. באיזה שלב על הבעל לצאת מחדר לידה אם בכלל?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.