כשרות פרחי באך
שלום. שמי ר ואני בן 30 , בשנים האחרונות אני סובל מידי תקופה מסויימת בירידת מצב רוח , ירידת המצב רוח גורמת לכאבי ראש חוסר
בס"ד
התגלתה אצלי בעיה במחיצה באף שהיא אינה באמצע, אולם כשהייתי קטן הרופאים אמרו אולי זה יתיישר עם התפתחות הגוף, והציעו לחכות לגיל מבוגר יותר ולראות מה יהיה המצב. אני לא חש השפעה כ"כ קריטית, אולם מבחינה מסוימת זה יוצר אצלי בעיה של נחיר סתום חלקית. זה לא מקשה עלי כ"כ על הנשימה, ולכן גם לא ראיתי בזה צורך קריטי, וגם הרופא אמר שצריך לחכות ולבדוק עוד קצת, אולם גם אם יראו לנכון שיכול להיות שיש צורך, אני חושש שמא זה יפגע בי יותר. האם אני חייב לעשות את הניתוח משום בריאות, או שמא אני לא חייב? השאלה כרגע הינה תיאורתית, אולם אני לא רוצה להגיע לידי בעיה בשלב שבו עלולה להיוצר השאלה הזאת. תודה מראש
לפי התיאור כאן – מסתבר שאין הכרח או חובה לבצע את הניתוח אם המצב לא מחמיר. אבל מאחר ומדובר על נתונים חלקיים בלבד שמובאים כאן, יחד עם העובדה שאינני מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון – אין לפעול לפי ההמלצה למעלה בלא יעוץ אמיתי עם רופא מומחה לאא"ג.
היעוץ שקיבלת מהרופא נשמע אמין ומשכנע.
שלום. שמי ר ואני בן 30 , בשנים האחרונות אני סובל מידי תקופה מסויימת בירידת מצב רוח , ירידת המצב רוח גורמת לכאבי ראש חוסר
שלום רב.. אני כשבועיים לאחר לידת בתי השניה רציתי לשאול כמה שאלות 1. עד לפני כמה ימים הדימום שהיה לי כמעט נחלש ולפני יומיים הוא
האם אדם שניתקו לו את שני צינורות הזרע יכול להתקשות ולבעול באבר חי?
ד"ר הלפרין שלום,בשנת 2006 עברתי הפלה יזומה באמצעות טבלית מפיג'ין.כיום אני נשואה ומעוניינת להרות.אני אישה דתייה שבאה מבית דתי.הרופא שטיפל בי בזמנו, לא כתב על
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.