צום ט באב למעוברת תאומים
שבוע טוב צום ת"ב למעוברת בהריון תאומים מה דינו? בעבר היתה בעיה נשימתית במהלך ההריון ונעשה ברור לגבי סיכון של קרישיות יתר שנשלל. לאור העובדה
בס"ד
התגלתה אצלי בעיה במחיצה באף שהיא אינה באמצע, אולם כשהייתי קטן הרופאים אמרו אולי זה יתיישר עם התפתחות הגוף, והציעו לחכות לגיל מבוגר יותר ולראות מה יהיה המצב. אני לא חש השפעה כ"כ קריטית, אולם מבחינה מסוימת זה יוצר אצלי בעיה של נחיר סתום חלקית. זה לא מקשה עלי כ"כ על הנשימה, ולכן גם לא ראיתי בזה צורך קריטי, וגם הרופא אמר שצריך לחכות ולבדוק עוד קצת, אולם גם אם יראו לנכון שיכול להיות שיש צורך, אני חושש שמא זה יפגע בי יותר. האם אני חייב לעשות את הניתוח משום בריאות, או שמא אני לא חייב? השאלה כרגע הינה תיאורתית, אולם אני לא רוצה להגיע לידי בעיה בשלב שבו עלולה להיוצר השאלה הזאת. תודה מראש
לפי התיאור כאן – מסתבר שאין הכרח או חובה לבצע את הניתוח אם המצב לא מחמיר. אבל מאחר ומדובר על נתונים חלקיים בלבד שמובאים כאן, יחד עם העובדה שאינני מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון – אין לפעול לפי ההמלצה למעלה בלא יעוץ אמיתי עם רופא מומחה לאא"ג.
היעוץ שקיבלת מהרופא נשמע אמין ומשכנע.
שבוע טוב צום ת"ב למעוברת בהריון תאומים מה דינו? בעבר היתה בעיה נשימתית במהלך ההריון ונעשה ברור לגבי סיכון של קרישיות יתר שנשלל. לאור העובדה
שלום נער החולה בשיתוק ונזקק באופן קבוע לעגלת נכים, האם יכול לנסוע בעגלה חשמלית בכדי ליוכל להתנייד לחברים בית כנסת בני עקיבא. למותר לציין שאם
שלום. אני סטודנטית במכללת "חמדת הדרום" ואת עבודת הגמר בקורס "יהדות ומדע" החלטתי לעשות בנושא של עיוור צבעים בהלכה.(לעניין קידוש החודש, בדיקת דם נידה וכו').
שלום לרב, אני בהריון וביוכ"פ אהיה בעז"ה בשבוע 26. בהריון זה, כמו בקודמיו סבלתי מדימומים והפרשות דמיות לסרוגין בין השבועות 11 ל- 15. בסקירת המערכות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.