רפואה סינית
שלום רב, רציתי לשאול האם יש בעיה בלהיות מטופלים על ידי רפואה אלטרנטיבית כלשהי לדוגמא רפואה סינית (בלי כמובן להאמין בזה אלא סתם כעוד אופציה
ב"ה שלום שמי אורי ראובן ת.ז 5357922 כיום מטופל במחלקה המטאלוגית בקפלן אני עומד כיום בפני ששאלה מהותית שעומדת על הפרק. אני חולה מזה כ-7 שנים במחלת הלוקמיה (c.L.L) טופלתי בכל מיניי טיפולים בניהם כימוטרפיה, הקרנות לטחול, וגם טיפול תרופתי לסוגיו. כיום הדיאגנוזה שניתנה לי ע"י הרופאים המטפלים היא כי עליי לעבור ניתוח לכריתת הטחול אני מאד חושש מפני הניתוח כיוון שאין לי הכוונה רפואית מיקצועית בלתי תלויה. יש לציין שהטחול הגיע לגודל של 24 ס"מ לאחר בדיקת אולטרא סאונד,יש ירידה של ההמוגלובין גם לאחר קבלת מנות דם עד ל-7 מוגלובין . נועצתי עם רבי אליעזר מבאר שבע והוא המליץ בתחילה שלא לכרות בשום פנים ואופן. כעבור יומיים ההמוגלובין שלי ירד בצורה דרסטית ונזקקתי לשתיי מנות דם, העברתי את החומר לרב שלי והוא המליץ לי לעבור את הניתוח. אני פונה אליכם כיוון שאני מעוניין לקבל חיזוק -תשובה לסוגייה הזו אני מאד מוטרד אנא אם יש ביכולתכם לעזור אני אשמח לקבל תשובה או הפנייה לכל גורם שיתן לי איזו שהיא תשובה מקצועית בענייני ניתן להשיג אותי בטלפון089443682 ת.ז 5357922 כיום מטופל במחלקה המטאלוגית בקפלן
דומני שהצוות הרפואי המטפל בך מכיר היטב את דרכי הטיפול במחלתך.
משום כך רצוי להסכים להצעת הצוות המטפל, כמו שפסק לך הרב שלך.
שלום רב, רציתי לשאול האם יש בעיה בלהיות מטופלים על ידי רפואה אלטרנטיבית כלשהי לדוגמא רפואה סינית (בלי כמובן להאמין בזה אלא סתם כעוד אופציה
נקבע לנו מועד לניתוח להסרת גידול מכליה, ליום א' י"ח תמוז תשע"ה, צום י"ז תמוז נדחה (5 ליולי 2015). האם ישנה מניעה הלכתית בביצוע הניתוח
בס"ד שאלה: אשה בת 46 עברה כריתת שד, ומטופלת בטומוקסיפן וזריקות לוקרין. לאחרונה החלו דימומים ובבדיקה אצל רופאת נשים נאמר לה שרירית הרחם מעובה מאד,
אשתי ילדה ב"ה בי' בתמוז (לידה 5 הריון 7) השתחררה עם הומגולובין 8 , הנקה מלאה לללא תוספים. יש שיפור אבל היא עדיין מאוד חלשה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.