טבילה בזמן ההריון (סגולות)
אני בהריון שמיני. בשבוע 31 העובר שלי היה במצג ראש בשבוע 34 במצג עכוז בשבוע 37 חזר למצג ראש כעת בשבוע 39+5 אתמול היה במצג
ב"ה שלום שמי אורי ראובן ת.ז 5357922 כיום מטופל במחלקה המטאלוגית בקפלן אני עומד כיום בפני ששאלה מהותית שעומדת על הפרק. אני חולה מזה כ-7 שנים במחלת הלוקמיה (c.L.L) טופלתי בכל מיניי טיפולים בניהם כימוטרפיה, הקרנות לטחול, וגם טיפול תרופתי לסוגיו. כיום הדיאגנוזה שניתנה לי ע"י הרופאים המטפלים היא כי עליי לעבור ניתוח לכריתת הטחול אני מאד חושש מפני הניתוח כיוון שאין לי הכוונה רפואית מיקצועית בלתי תלויה. יש לציין שהטחול הגיע לגודל של 24 ס"מ לאחר בדיקת אולטרא סאונד,יש ירידה של ההמוגלובין גם לאחר קבלת מנות דם עד ל-7 מוגלובין . נועצתי עם רבי אליעזר מבאר שבע והוא המליץ בתחילה שלא לכרות בשום פנים ואופן. כעבור יומיים ההמוגלובין שלי ירד בצורה דרסטית ונזקקתי לשתיי מנות דם, העברתי את החומר לרב שלי והוא המליץ לי לעבור את הניתוח. אני פונה אליכם כיוון שאני מעוניין לקבל חיזוק -תשובה לסוגייה הזו אני מאד מוטרד אנא אם יש ביכולתכם לעזור אני אשמח לקבל תשובה או הפנייה לכל גורם שיתן לי איזו שהיא תשובה מקצועית בענייני ניתן להשיג אותי בטלפון089443682 ת.ז 5357922 כיום מטופל במחלקה המטאלוגית בקפלן
דומני שהצוות הרפואי המטפל בך מכיר היטב את דרכי הטיפול במחלתך.
משום כך רצוי להסכים להצעת הצוות המטפל, כמו שפסק לך הרב שלך.
אני בהריון שמיני. בשבוע 31 העובר שלי היה במצג ראש בשבוע 34 במצג עכוז בשבוע 37 חזר למצג ראש כעת בשבוע 39+5 אתמול היה במצג
רש"י מפרש ברית מילה בהקזת דם ולא בחיתוך העורלה כולה. שמא בחיתוך העורלה לכמה חלקים והשארת החלקים במקומם יביאו בזמן קיום המגע המיני בין בני
איך מגדירים חולה שיש בו סכנה? אני אחות במחלקת ילדים בהדסה עין כרם. האם עלי לנסות להגדיר לפני הטיפול בכל ילד מה הגדרתו ההלכתית? אין
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.