זרוז לידה – דחוף
אשתי שבועים אחרי התאריך לידה ואומרים הרופאים שצריך לעשות זרוז (מי שפיר 2 או 3 גם עשו לה פעמים פיטוצין-זירוז ולא עזר. עוד פרט שלאשתי
מספר השאלה:
שלום וברכה אני בת 22 ורציתי לשאול לגבי ניתוח הצרת קיבה האם מותר?יש הרבה סיכונים? אפשר להכנס להריון אח" בע"ה.כבר 10 שנים לא הולך לי בדיאטות וכבר נגמר לי כוח הרצון ניסיתי הכל האם מותר לעשות ניתוח כזה זה מצליח? לא מסוכן? הכל עובר בשלום?בעזרת ד'.לא מדובר על חוסר השתדלות,מדובר על יאוש מכל הדיאטות. אולי צריך טבעת שתסתום את הפה. אודה על תשובה. כמו כן אני בעלת עודף משקל של כ 40 קילו וזה פוגם באיכות החיים בצורה משמעותית!
השאלה לגמרי לא פשוטה, והיא בעיקרה שאלה רפואית.
בגלל המורכבות של השאלה נסי להתייעץ עם הרב אלימלך פירר. הרב פירר הוא ראש ארגון "עזרא למרפא", יעוץ רפואי (התייעצות גם עם מומחים מחו"ל), שרותי אמבולנסים, תרופות, השאלת מכשירים, שיקום. כתובת: רח' החיד"א, בני-ברק. טל'. 03-5770000, פקס 03-6161177.
כמו כן ניתן לפנות למרכז דעת של יד שרה בשיתוף המכון הרפואי הדסה, באמצעות הטלפון: 02-6444500 או באמצעות האתר של המרכז:
http://www.yadsarah.org.il/daat
אשתי שבועים אחרי התאריך לידה ואומרים הרופאים שצריך לעשות זרוז (מי שפיר 2 או 3 גם עשו לה פעמים פיטוצין-זירוז ולא עזר. עוד פרט שלאשתי
לפי ההלכה האם מותר לעשות קולונוסקופי או בדיקות דומות שעלול להיות בהן סיכון למרות שלא ידוע על קיום בעייה רפואית
במחקרים שנעשים לאחרונה ,חוקרים מבצעים ניסויים בעכברים בהם מזריקים חומר כימי שעשוי לשנות את תפקודם של תאי רשתית הרוסים, כמו כן מנסים לפתח שבבים שיושתלו
שלום רב, ביום שלישי האחרון בשעות הצהרים עברתי ניתוח פיסורה. (חיתוך שריר הסוגר) הסיכון המרכזי בניתוח הנ"ל הינו חו"ח זיהום. לכן קבלתי הוראה מהרופא המנתח
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.