אישתי ב"ה בהריון במהלך השבוע ה16. לא מזמן עשינו בדיקה הנקראת סקירת מערכות מוקדמת. בבדיקה הרופא הסביר לנו שלאישתי יש שליה המכסה את הפתח (שלייה קדמית פתח). עם תוצאות הבדיקה אישתי הלכה לרופאת הנשים שלה וזאת הסבירה לנו שסבירות גבוהה שתוך 4 שבועות השלייה תעלה למעלה. דבר זה נגלה בסקירת מערכות מאוחרת. אך עד אז יש חשש לדימומים ויש גם להמנע מיחסי אישות. שאלתי האם במקרים שיש דימום ח"ו אזי אני ואישתי נאסרים או שמא הדימום הינו רק מהשלייה ולא מהרחם ולכן איננו נאסרים? ואם אכן אנחנו נאסרים האם יש לדון את הדם ככתם (כיוון שאינו בהרגשה) או כראיית דם ממש (שהרי ידוע שבא מהרחם)? האם במקרה שהיו יחסיי אישות והאשה ראתה דם נדונה כרואה מחמת תשמיש?
Post Content סבתא שלי במצב דמנציה מתקדמת מאוד אינה מתקשרת אך מביעה סימני סבל וכאב, לעיתים קרובות נאנחת בקול ונראית כואבת, מוזנת באמצעות פג, נמצאת
Post Content האם רסקיו רמדי ספריי או טיפות כשר לפסח(תשפ"ב) וכן טיפות הדס רגיעון האם כשרות לפסח?
שלום רב, כ7 שבועות לאחר לידה הצלחתי להתנקות וללכת למקווה ואז קיימתי יחסי מין. למחרת הופיע כתם (הפרשות אדומות) אך כיוון שראיתי אותו על בגד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.