נידה בהריון
שלום וברכה, אני בת 29 נשואה ואם לחמשה. המחזור התאחר וכנראה שאני בהריון. (ב"ה). הייתי היום אצל רופא נשים שערך לי אולטראסאונד ואגנאלי ואישר שאני
האם הפרעת קשב וריכוז והיפאר נחשבת כתור מקח טעות לעניני נישואין כאשר האדם עובד לומד (רק יש לו טיפה התמודדות מעבר לאדם רגיל )? מה בעצם נחשב מקח טעות ? שאלה זאת מתבקשת על מנת לדעת מה לספר בשידוכין מכיוון שהאדם השני יכול לפרש את הבעיה מעבר למציאות ואולי עדיף לא לספר? האם מכיוון שיש חשש שהפרעות נפש עוברות בגנים אז אולי יש מקום למקח טעות. מצד שני לכולם יש נטייה לפתח הפרעות נפש אז אולי באמת אין סיבה לספר?
על מנת לתת הגדרה כללית האם נכון לומר כאשר האדם מתפקד נורמלי אך יש לו קושי פה קושי שם שמסוגל לחיות חיי חברה ולעבוד וללמוד , אותו קושי לא נחשב למום שיחשב כתור מקח טעות(כמובן שאינני מדבר על מום בפוריות וכדו אלא על הפרעות נפשיות ולקויות כאלה ואחרות
לא ניתן לתת תשובה כללית חדה לשאלה. יש להכיר כל מקרה לגופו, ואז ניתן להגיע גם למסקנה הלכתית. לכן באופן מעשי יש להתייעץ עם פסיכיאטר ירא שמים יחד עם מורה הוראה שמכיר את המעורבים בשאלה.
שלום וברכה, אני בת 29 נשואה ואם לחמשה. המחזור התאחר וכנראה שאני בהריון. (ב"ה). הייתי היום אצל רופא נשים שערך לי אולטראסאונד ואגנאלי ואישר שאני
ידועה תשובתו של הרדב"ז שאין אדם חייב להפסיד אבר מאבריו ע"מ להציל את חברו, אולם מידת חסידות יש בזה. מה יהיה הדין באישה שצריכים לעשות
שלום וברכה לאשה מניקה שקבלה לאחר לידה פמולן וכדור זה גורם לה דימומים ,מה מומלץ במקרה זה? האם ישנו תחליף לפמולן שאין לו את תופעות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.