מניעת הריון
שלום רב, התחתנו לפני כשבוע, ואישתי נטלה גלולות להסדרת המחזור (רשמו לה כדורים שמסדירים מחזור ולמניעת הריון – פמינט) לפני החתונה. היא עשתה בדיקות בשבוע
האם הפרעת קשב וריכוז והיפאר נחשבת כתור מקח טעות לעניני נישואין כאשר האדם עובד לומד (רק יש לו טיפה התמודדות מעבר לאדם רגיל )? מה בעצם נחשב מקח טעות ? שאלה זאת מתבקשת על מנת לדעת מה לספר בשידוכין מכיוון שהאדם השני יכול לפרש את הבעיה מעבר למציאות ואולי עדיף לא לספר? האם מכיוון שיש חשש שהפרעות נפש עוברות בגנים אז אולי יש מקום למקח טעות. מצד שני לכולם יש נטייה לפתח הפרעות נפש אז אולי באמת אין סיבה לספר?
על מנת לתת הגדרה כללית האם נכון לומר כאשר האדם מתפקד נורמלי אך יש לו קושי פה קושי שם שמסוגל לחיות חיי חברה ולעבוד וללמוד , אותו קושי לא נחשב למום שיחשב כתור מקח טעות(כמובן שאינני מדבר על מום בפוריות וכדו אלא על הפרעות נפשיות ולקויות כאלה ואחרות
לא ניתן לתת תשובה כללית חדה לשאלה. יש להכיר כל מקרה לגופו, ואז ניתן להגיע גם למסקנה הלכתית. לכן באופן מעשי יש להתייעץ עם פסיכיאטר ירא שמים יחד עם מורה הוראה שמכיר את המעורבים בשאלה.
שלום רב, התחתנו לפני כשבוע, ואישתי נטלה גלולות להסדרת המחזור (רשמו לה כדורים שמסדירים מחזור ולמניעת הריון – פמינט) לפני החתונה. היא עשתה בדיקות בשבוע
אנו נמצאים כעת לאחר לידה שניה ובהיתעצות עם רב הוחלט להשתמש באמצעי מניעה לאורך תקופת ההנקה. בפעם הקודמת לא היה מחזור כלל עד שמונה חודשים
אבקש לשאול את כבוד הרב שאלה נוספת, כיצד ניתן לוודא האם הדימום נובע מהשרירנים?
שלום רב, אני בהריון בחודש מתקדם, ביום כיפור אני כבר יהיה בחודש תשעי, אני בן אדם מסורתי ומי זה שנים אני צמה ביום כיפור, אני
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.