מספר השאלה: 113557
כותרת
תוכן השאלה.
ב"ה שלום, רציתי לשאול האם ישנה בעיה הלכתית 'יבשה' (ולא רק מה שקוראים 'רוח היהדות') בנטילת גלולות למניעת הריון? אם כן, מהי? ובאמצעי מניעה אחרים (שאינן גורמים להוצאת זרע לבטלה)? בתודה מראש.
i am a 46-year-old single (but looking) woman who had a mastectomy and breast reconstruction after having been diagnosed with breast cancer a little under
שלום, אני ב"ה 8 חודשים אחרי לידה ראשונה. החודש קיבלתי מחזור ביום שני 13/8/12 וביום ראשון 19/8/12 הכל היה נקי ואין על הפד שום דבר.
Post Content שלום, אני חולה בקוליטיס כיבית ונמצאת כרגע בהתקף. אני מטופלת בסטרואידים (פרדניזון), ורופא אמר לי שעדיף לקחת אותם בבוקר וחייבים עם אוכל (אחרי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.