הנקת תאומות בצום יום כיפור
שלום כבוד הרב ברצוני לשאול כיצד עלי לנהוג ביום הכיפורים הקרוב. מצב משפחתי אני בת 34, יש לי 4 ילדים. הבכור בן 9, לאחריו בת
הרב שלום, מזה מספר שנים שאני אחות במחלקה פנימית בבי"ח הדסה ע"כ. מחלקתנו עברה היום למגדל האשפוז החדש, שמתי לב שכל הדלתות המובילות לחללים מרכזיים (חדר תרופות, חדר צוות, חדרי הציוד השונים ועוד) מקודדות לכניסה ע"י העברת כרטיס בלבד. מה עלינו לעשות בשבת?!
ושאלה נוספת, עד היום נהגתי לעלות לקומה החמישית ברגל והשתדלתי שלא להשתמש במעליות. כעת עברנו לקומה עשירית וממילא הקומות בבניין הזה כפולות. זמן ההמתנה למעלית שבת ארוך ובלתי אפשרי, מה עושים?
תודה מכל הלב
ראשית – מן הראוי להפנות את שאלתך לרב המרכזים הרפואיים הדסה, הרב משה קליין. לאחר שתקבלי את תשובתו, נודה לך מאד אם תעבירי העתק שלה גם אלינו, ואם תיוותרנה אז שאלות נשמח לדון בהן.
שלום כבוד הרב ברצוני לשאול כיצד עלי לנהוג ביום הכיפורים הקרוב. מצב משפחתי אני בת 34, יש לי 4 ילדים. הבכור בן 9, לאחריו בת
דחוף! למשיבים שלום! אני בחודש השני להריון, בתענית אסתר אני אהיה בתחילת שבוע 10 להריון. ההריון שלי תקין, אך אני חשה בחילות ולכן לא אוכלת
אשתי ילדה בניתוח קיסרי והרופאים אסרו עליה להכנס להריון במשך שנה אחת האם יש היתר לכך?
שלום רב! ברצוני להתחיל ללמוד "אוסטיאופטיה" (רפואה אלטרנטיבית/טבעית) והטיפול באנשים חייב במגע. אני לא יודע אם אמצא אח"כ עבודה לטיפול לגברים בלבד. האם יש היתר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.